Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

How to use Support and Resistance Effectively


frantacech

Doporučené příspěvky

hruska-opět dík za komentář,na tu úroven 1,3800 tam byla dost silná reakce,ale že je to na kulatým čísle bych si nevšimnul :-) Docela dlouho jsem si lámu hlavu nad tím tvým posledním obrázkemGbp/Aud,vypadá to že se a ten graf díváš úplně jinak :-),já jsem na euro vstoupil na retest silné SR do předchozího trendu na druhý dotek podle toho jak se snažím pochopit bubbleho,začínám k tomu sledovat ty UT pin bary :-),to je hodně zajímavá věc,ale tady už je to na mě asi jiná liga :-),snažím se zatím najít silný SR a reagovat když se cena dostane k nim,schválně sem dám stejný graf jak bych to zakreslil a čekám až cena dojde k některé řervené a tam se uvidí. Každopádně díky !

17678

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 434
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

RobCz pekny obchod, jen mala otazka ta sipka vstupu smeruje k presnemu mistu vstupu ci si vstpoval pozdeji na dolni hrane S/D? Jinak zony mas pekne oznacene jak vystrizene z ucebnice SSaiden, predpokladam ze obchodujes timto stylem. Je na nich krasne videt jak dobre funguje prvni dotek. Ja dnes jen dva obchody, ze ctyr naplanovanych u dvou mi chybela rozhodnost. At se dari

17683

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Nohavica: supply a demand je ve "Svete" Bubble systemu po vizualni strance cenove uskupeni nekolika baru, ktere jdou hodne casto videt na hranach s/r liniich a v ramci s/d vytvareji zony s rozpetim techto baru. Aspon kdyz jsem s/r zkousel vlozit do mych grafu, tak se hodne prekryvaly tyto urovne s (s/d) . Asi nic noveho :D R.

17693

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 4 týdny později...

Ahoj všem, po dvouměsíční zdravotní "dovolené" jsem konečně začal znovu testovat a rád bych opět oživil toto vlákno, tak doufám že to tu zase trošku rozjedem jako předtím. Přidávám jeden včerejší demo trade na Gbp/Usd, není to můj typický vstup, ale nahoru se tomu už moc nechtělo a když jsem viděl jak padá Euro, neodolal jsem a ráno byl mile překvapen.

18606

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...