Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

How to use Support and Resistance Effectively


frantacech

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 434
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

sledoval som to takties na 15min grafe. tvoj vstup mam na zozname jednych mojich buducich setupov .ale je to takzvany counter :D preco: ten bar(potencialny climax) je na supporte ako mas pekne naznacene to je fajn ibaze v pozadi mame range a swing prerazil jeho range.az sa dostal na tento support de logicky mozme ocakavat daku reakciu. lenze ci tato reakcia spet bude dosatocne silnejsia ako predchadzajuci evidentny selling je otazne..preto je to agresivny counter vstup. tvoj target co si mal teda tam de si zavrel je aj moj v tom presne setupe :D. Ak sa xes presvecit ci sa nebude jednat len o retrace spet k resistanci range.. tak logickejsi a uz nie tak moc counter je retest toho climaxua supportu znova. tam uz vidime ze keby bol predxadazjuci swing silny teda selling tak tu by sme dostali ho znovu ibaze sme nedostali tak sa da predpokladat ze na tom climaxe vstupila dalsia sila buying nie len zaxytene stopky na supporte alebo vyberanie ziskou na supporte. BTW: takties volume to potvrdzuje na Futures kontrakte

17544

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nohavica:
no ja byx to racej nebral .
predxadzajuci bar co je zeleny.
ma taku istu velkost skoro jak ten minuly co prerazil ten support dole.
plus hned ponom sa vytovrili male narrow bary....jedine ak by si si to nezoomoval na dakyx 15min..a videl by si tam range.tak v ramci toho range short na dakom UPthruste. ale o tom silne poxybujem ze tam daco take bolo :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Nohavica: prave nad timhle mistem "brecim" jak zelva, vstupoval jsem o chlup niz (1.3799) ,ale prilis uzka stopka me poslala ven ze hry, bylo to velmi tesne. proc jsem zde vstupoval - silny downtrend na tydennim, dennim tf , na 1H tf cerstva supply v dane oblasti stejne tak na 15min, pro vstup jsem vse nastavoval na 15min tf. zitra je taky den :) R.

17651

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nohavica: pekne. ja osobne nevidim dovod preco neshortovat Len podotnkem to ze si tam nemal zaznacene okruhle cislo 1.3800 co prikladalo tomu este vadsiu vahu.. ak by si sa pozrel na volume tak by si videl ze na tom UT bolo vadsie omnoho vol ako na tom springu co je pred nim... keby to bolo naopak tak by som bol viac skeptickejsi ist short..
pretoze by to znamenalo ze pozadi je buyign a na ceste hore nam uz moc toho nema co branit..takto to bolo naopak.
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nohavica: podobna situacia ako na tvojom eure bola aj na GBPAUD. vsimni si de zhruba pri takomto type vstupu musis mat svoj target. lebo zdy musis ocakvat ze pri vadsej Rezistanci moze dojst k absorbci a tym padom pojde cena este vyssie. zajtra teda podstate uz dnes :D ak sa vytvori buying tak pre mna by to skor bolo na long. ak pri Rezistanci tom mini range sa nevytvori znova daky Climax/ Upthrust..bude zaujimave to sledovat ! davam do pozornosti ! :D

17653

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...