Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI Live trading z Čech


Doporučené příspěvky

Dobrý den Tomáši a Petře,

Jsem papírak,

Děkuji za práci kterou pro nás všechny děláte.

Po absolování Woodieho semináře v Praze jsem začal navštěvovat stránky jeho klubu a teď skoro pravidelně sleduji jejich live Basic trading.

Bohužel to má pro mě pár chyb. 1) ne vždy jsem si jistý jestli se všichni tradeři baví nad grafy které jsou v rámci roomu vidět. (To je docela závažné:O)

2) ty jejich zkratky které používají při chatování, to se někdy nedá číst a je to kapitolka sama pro sebe (ale určitě by se zvládnout dala :O)
"...[fabflorida] i had red sw on ym
[snoops] me too red on SW
[Jaydee] yes red sw on ym..."

3) rychlost zobrazování grafu (obrazovky moderátora) opravdu někdy zatuhne i na celé minuty.

Chtěl bych se Vás Petře, Tomáši a zároveň Vás všech kdo toto budou číst zeptat jestli bychom si mohli taky udělat podobnou trading třídu, kde bychom se třeba ze začátku 1x týdně scházeli a diskutovali nad grafy WCCI s některým zkušeným traderem.

Děkuji za názory.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
v zásadě je tu chat, sice jen v textové podobě, ale byl zřízen právě k těmto účelům:
www.financnik.cz/forum/chat.php

Bohužel podobné služby většinou živoří díky principu, že všichni by rádi poslouchali a učili se, ale jen málokdo je schopen a ochoten informace poskytovat :) Takže pokud se najde někdo, kdo by takový room vedl, určitě je možné zapracovat na technologiích.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: Gormous

zde je překlad jednotlivých zkratek:

woodiescciclub.com/forum/viewtopic.php?t=1827

a především, obchodujte dle svého grafu, každý moderátor používá vlastní nastavení a zobrazovací platformu. Backtest budete nebo provádíte u sebe na PC ne u nich, proto musíte vycházet ze svých údajů a zobrazení.

Každopádně, po každém dni je dobré se podívat zde:
woodiescciclub.com/forum/viewforum.php?f=57&sid=7ef1df4d7985dcfc99d2610641f70ab2

kompletní přehled obchodů a statistiky a porovnat si to se svými ochody.

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
×
×
  • Vytvořit...