Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zajímavé odkazy


flakac

Doporučené příspěvky

  • 4 months later...

Ja tiez nieco pridam aj ked neni to o tradingu, ale suvisi to snim. Nedavno bol velky vypadok internetu v Egypte a Indii, sposobilo to poskodenie dvoch podmoskych kablou a v piatok bol poskodeny aj treti a tak som hladal nieco co by mi ukazalo kade vlastne vsade tahaju tie kable a bol som dost prekvapeny, ked som zistil, ze nevedu ich len najkratsimi vzdialenostami medzi kontinentmi, kde je najmensia hlbka alebo vzdialenost medzi pevninami, ale idu kade je to pre nic vyhodne a su to niekolko 10tisicove kilometre a aj vo velkych hlbach. Tak tu je par odkazov ak vas zaujima kade vedu vase online prikazy brokerom.

personalpages.manchester.ac.uk/staff/m.dodge/cybergeography//atlas/cables.html scrolujte az dole a postupne si pozrite jednotlive obrazky

en.wikipedia.org/wiki/Submarine_communications_cable tu je nieco s wikipedie odkaz je na anglicku stranku kde je viac ale kludne dole kliknite aj na cesky preklad a kliknite aj na ostatne linky venovane tejto teme

www1.alcatel-lucent.com/submarine/refs/World_Map_LR.pdf tu je mapka sveta a kade vedu a su aj farebne rozlisene, len vysvetlivky su take male, ze sa neda zistit, ze co konkretne ktore znamenaju
Ak nieco najdete dajte vediet, rad si to pozriem. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím, potrebujem poradit s prog.Sierra chart a to so stiahnutim knižnice ftrader_dll_3.15.exe, postupoval som podla odkazov na strankach financníka, ale zrejme ide o staré odkazy pretože na strankach ftrader.de(už sa stranka volá inák) žiadna knižnica nieje a ešte k tomu su po nemecky, nechápem ako môže byt stránka venovaná medzinárodnemu biznisu len v nemcine, ved hociktorá obyč.stránka výrobcu napr. špendlíkov má minimálne 2 jazykové mutácie a tá druhá je stále v anglictine. Mám Sierru 272 a neviem či je stará alebo nová, každopádne "okná" prezentované na stránkach finančníka tam vôbec nemám a vyzerá to úplne inák. Vie mi niekto poradiť odkial stianem sierru totožnú s prezentovanou na stránkach finančníka? Ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Norbert888:

Předně tvůj dotaz je velmi neurčitý a měl by jsi ho také směřovat spíše do vlákna týkajícího se právě SCH. Jakou SCH prezentovanou na finančníku myslíš? Je tu spousta screenů SCH a každý může být jiný.
Jinak verze 272 je poslední. Pokud ti jde o ftrader, tak ten jsem ti upnul sem:

uloz.to/261543/ftrader.rar

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přidávám odkázek také nepříliš související s tradingem, ikdyž kdo obchodujete na CME a v blízké době zrovna náhodou nepojedete do USA, tak se teď můžete podívat, jak vypadá noční Chicago. Velice povedená fotečka s vysokým rozlišením, takže jde hodně hodně zvětšit (např. návštěvníci ve "skleníku" vlevo fota) a pěkně si s ní vyhrát:

www.docbert.org/ChicagoByNight/.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
×
×
  • Vytvořit...