Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Simpson7,

to je divny. Ja ted teda nemam zase nic otevreny, jelikoz jedu pres Capitalspreads (maji 1 bodovy spread na FTSE). Ale predtim mi to normalne slo. Klikas na spravne misto? Melo by se dat kliknout na to cislo stop lossu (popr. je hned vedle nej zelena sipka, uz si nevzpominam). Ale urcite to slo a divil bych se kdyby to zmenili. To je prece zaklad, moznost meni SL. Az budu mit otevrenej obchod tak se podivam.
Zatim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 53
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Žito: koukal jsem na to CS a to, co pises u FTSE sice plati, ale to se netyka podkladoveho Futures kontraktu. Predpokladam, ze mluvis o kontraktu, ktery nazyvaji "Rolling day". Pokud je podkladem futures, pak je spread 4 body a dalsi minimalne 2 musi byt cena odlisna od aktualni. Navic ten rolling day dela uplne jine pohyby v ramci rekneme 5 min. svic. Koukni na DAX a uvidis o cem mluvim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PajaSoft,
jo ten 1 bod je na Cash (Rolling daily) index ne na Futures. Se 4-ma bodama spreadu by se to nedalo obchodovat. Ja jedu treninkove Cash index, prave a jen kvuli tomu nizsimu spreadu. Pokud se tyce rozdilu mezi Cash Rolling Daily a Futures, tak tam na grafu zadne markantni rozdily v pohybech nevidim (dival jsem se na FTSE a DAX). Jeden z nas musi mit vlci mhu :-). To by preci bylo proti povaze Cashoveho indexu a Futures kdyby se to hybalo jinak, ne? Neni preci Cash daily index podkladem pro Futures? Ja mam pro FTSE v Sierre pusteny feed na futures kontrakt na LIFFE a pohyby s Cashovymi daily indexy kotovanymi spreadbettingovymi firmami jsou v souladu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zito: dival jsem se na 5min graf (tick je o nicem a mensi TF CS charting neumi) a tam mi to kresli uplne jine svice (ted nemam na mysli "podobu" candli)... - hlavne ty dnesni spiky jsou opravdu chutovka. Mluvim ted o FTSE a demo uctu u CS. Na futures datafeed ted nemam pristup, ale +- mi to s WHC zpravidla sedi...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zito

problem je v tom, ze pri otvorenych poziciach nie je ziadne cislo stop lossu. Su tam polozky Market, Period, Avg.Opening, Controlled Risk, Agg.Size, Latest a Profit/Loss.
Stop Loss je vidno akurat pri Order to Open (tu sa da upravit) a v okne Activity, ale to je v podstate len textovy vypis, na nic sa tam neda kliknut. Trochu ma to rozladilo, pretoze posun SL mi dost chyba, tak fakt neviem ci som slepy alebo sa da niekde nastavit, aby mi to zobrazovalo...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Simpson7, tak to je zajimave. Ja ma v okne Open Positions tyto polozky (dost jine od tvych).
Market, Period, Opening, Amount/Pt, STOP (tady muzu menit stop loss), Type, Limit, Latest, P/L
Nemas nahodou jiny typ uctu? Nemas nahodou "Limited Risk Deposit Account" misto "Standard Account"?
viz www.igindex.co.uk/spread-betting/types-of-account.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Simpson7,
aha uz vim. Jdi do MyAccount, klikni na Preferencec a zvol si Advanced View misto Standard View. Pak budes mit v okne Open positions (v pravem hornim rohu) dve ikonky View Individual Positions a View Aggregated Positions. Klikni na tu "Individual" a budes moci videt jednotlive obchody a budes moci menit SL/PT.
Hezkej vikend.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...