Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: Bracket Trader a pokročilejší nastavování automatických výstupů


Doporučené příspěvky

to daiv

Data z Bracket traderu jdou získat ze souborů, které se ukládají do složky Logs, která je ve složce BracketTrader - najdete ji nejspíše v Program Files nebo kam si instalujete programy.
Je tam pro každý den několik souborů, nejvhodnější mi připadal soubor s názvem končícím na combined.
Pro český Excel je nutné v tomto souboru změnit oddělovače z čárek na středníky a potom desetinné tečky na čárky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 35
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

to e-friend
Já osobně používám DOM i v backtestu, ale pouze s přehrávání dat typu mnd. Növější přhrávání přes BT link (data typu scid) lze použít také, ale problémy které nastanou jsou již známé. DOM je vemi jednoduchá verze zadávání příkazů, která stačí jak pro bactest, tak pro life.
U Siery je to myslím od levelu č.4. Podívej se do nabídky Sierry na jejich ofic.stránky. Podle mě to ale mají zatím dost kostrbaté oproti BT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Tak neviem ale mne ten stop limit nejak nefunguje. Nastavil som v BT stop method for entry STPLMT, s chase 1 tick. Pokial viem tento prikaz by mal fungovat tak ze ked dosiahneme urcitu sumu napr. 800 pre long tak s chase 1 tick sa bude snazit kupit za 799.9 alebo lepsie. Ale stale dostanem len tych 800 teda ak nezvazim slip. Neviete to teda niekto nastavit prosim vas_?
Vdaka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Pro PAVELN
Zdravím Tě,
chtěl bych se zeptat, jestli si nějak nepřišel na to, jak z Bracket traderu nějakým lidským způsobem exportovat data z té složky Log do Excelu. Já jsem to zkoušel všelijak, ale vždycky jsem měl skoro všechny data z jednoho sloupce v jedné buňce. Nevíš jak to udělat, aby každá hodnota měla svojí buňku?
Moc ti děkuju za odpověď :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,
nevite nekdo nahodou, jakym zpusobem pyramidizovat (napr. jsem long a dostanu dalsi signal do long, tak prikoupim pozici) pozice pres BT tak, aby kazdemu kontraktu daval profit target od jeho vstupu? Zatim jsem totiz prisel jen na to, ze kdyz dostanu ten druhy signal do long napr. 100$ nad vstupem prvniho kontraktu a vse pujde i nadale dobre mym smerem, tak pri dosazeni profit targetu 220$ prvniho kotraktu je uzavren i ten druhy (a tedy ten druhy se ziskem "jen" 120$). Nevite tedy nekdo, jak nastavit aby druhy byl uzaviran nezavisle na prvnim? Dik moc za odpoved.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý deň,
pred malou chvíľou som simulovane obchodoval ZB JUN08 v Bracket Trader. Popis obchodu: SELL vstup 16:24:54 - 117´185. Výstup 16:39:04 príkaz výstupu CA v DOMu cena bola 117´100 ( + 265 ).
Realita výstupu 117´215 ( - 93,75 ) !!! Kde sa stala chyba? ˇV platforme TWS výsledok tiež - 93,75.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

zdravím,

chtěl bych vás poprosit o radu, již druhý den se pokouším spustit Bracket Trader. I když naistaluji nejnovější verzi s API960, nebo starší s API951, vždy mi to při spuštění píše: "The API is not registered properly in your system, re-install the API" a program se nespustí. Všechno jsem přeinstaloval snad 10x, API jsem zkoušel instalovat i z odkazu na těchto stánkach ( www.financnik.cz/wiki/tsim+ ) a pořád nic. Už nevím, co s tím mám dělat... Možná se ten nově nainstalovaný API musí někam uložit, nevím...

Prosím o radu.

Předem moc děkuji, Olin

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...