Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: 5 důvodů, proč se nebát začít obchodovat


Doporučené příspěvky

Celkovo trading sa dá prirovnať k ceste ktorá má plno zátačok - zákrut, jedno je isté pravá zákruta sa strida s ľavou a tento rytmus sa nikdy nezmení. Táto cesta je však rôznorodá a v tej veľkej zátačke "parvej či ľavej" sú podzátačky, takže nikto nevie kedy už prichádza ta významná zátačka. Obchodný systém je o predikciách týchto zátačiek/zákrut na rôznej úrovni, nadáva sa tomu TF. A človek má v svoje psychike taktiež zakorenený zátačkový systém, raz je bez nálady, raz je šťastný, a tak to funguje celé tie roky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 32
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

to FreddieFoxxx:
musím říct že víc si cením těch (zde diskutujících), kteří začali právě bez ničeho. Rozhodně jsou víc inspirativnější a hodni obdivu že dokázali zničeho získat kapitál a následně se věnovat tradingu. Určitě narazíte na řadu osudů takových lidí tady na fóru. Mě taky trvalo delší dobu, než by mi bylo milé, než jsem spustil live. A jsem tomu rád, že to trvalo tak dlouho. Nic mi neuteklo a za tu dobu bez live účtu se toho člověk taky hodně naučí. Je pravda, že je to pak velký skok kupředu, ale když chcete na vysokou školu taky musíte nejdřív na střední a základku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...