sn3hul4k

navrh mensi zlepseni

Doporučené příspěvky

Zdravim,

mozna to sem nepatri ale otazka na Petra a Tomase, zda nechystaji dalsi clanek typu ,,vyvoj tradera,, od ceskeho zastupce klidne tady z fora ve stylu jak tu kdysi byl od uzivatele JenaLa , to bylo uplne supr jeho pohled, jeho zkusenost a cesta. A nebo jak pokracuje myslim ze se menoval Pavel jak jste ho vedli a psalo se tu jeho vyvoj od zacatku.

dekuji Radek

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat ,proč jsou měsíce ve vláknech uváděny anglicky? Není to pro to,aby se lidem vštípily kontraktní měsíce?Díky za odpověd.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den,
ja jsem se zase chtel zeptat,proc je cas uvaden ve foramtu AM a PM.Neni to proto,abychom se lepe naucili urcovat chop?Diky za odpoved. Mi pupu
Antonín

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Přidávám se k mazacovi. Líbilo by se mi také, kdyby v seznamu vláken u data byl i rok. Bylo by to přehlednější.

mazac Napsal:
-------------------------------------------------------
> neviem ci toto vlakno este sleduju Tomas s Petrom
>
> mam otazky ohladom zobrazovania datumu vo forach v
> stlpci 'posledni':
> je to tak pre vsetkych alebo len mne neukazuje rok
> (len cas a datum, bez roku) ?
> pride mi to dost neprehladne kedze v niektorych
> vlaknach su prispevky neskorsieho mesiaca ale
> ovela starsieho roku
> .. alebo nieco prehliadam ?
>
> vdaka
>

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Díky za podměty.
Omlouvám se, že podobné nezásadní drobnosti nejsme schopni moc řešit. Finančník nemá žádného webmastera a tak s Tomášem raději napíšeme článek, než abychom ladili šablonu diskuze a řešili na webu drobnosti, které nepovažujeme za podstatné. Samotný engine diskuze je navíc dost historický a nechceme tak navíc do stávajícího stavu moc "rýt", protože to většinou vyvolá nějakou "protireakci". Např. rok zobrazovat jde, ale pak se zase rozpadne design sloupce a podobně.
Díky za pochopení,
Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Myslel jsem si to, když jsem se díval do kódu, jestli to datum máte celé nebo ne a že to má důvod kvůli šířce sloupce. Nikdy jsem si nevšimnul, že opravdu se vlákna v diskuzi řadí tak, že vlákna s posledními příspěvky jsou nahoře. Což teď vím a konečně v tom nacházím trochu systém. Nemusíte se omlouvat, opravdu jsou důležitější informace v diskuzi než rok. Samozřejmě datum u vlastních příspěvků je celé a to postačuje.

Eddie

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se