Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Reportáž z Las Vegas: setkání pokročilých a profesionálních obchodníků


Doporučené příspěvky

Woodie doporucuje 16 ticks Stop Loss. Ja vim ze je to velky Stop Loss (zrovna dnes jsme o tom diskutovali na live chatu), obzvlast kdyz jedes s 2 kontrakty a BE+1, ale tak to je. Range Bars vypadaji mnohem lepe a davaji mnohem vetsi sanci na uspech (aspon 10 ticku pri BE+1) nez 5 minutovy charty. Me se jednoznacne zlepsil "vykon"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 32
  • Vytvořeno
  • Poslední

Ja si jedu s jednim kontraktem. Pouzivam 16 ticku SL +

1.) pokud turbo cci vystreli ven ze cci tak vystupuji (pod 0 caru kdyz jsem v longu a nebo nad 0 kdyz jsem v shortu)
Woodie doporucuje vystup po prekroceni 100x, ale me se to nekolikrat vyplatilo, ze jsem tam zustal, protoze turbo bylo porad vevnitr. "Vystreleni" turba ze cci vetsinou predchazi prekroceni 100x

2.) jeste si to porovnavam s jednim velmi dobrym traderem na candles. Kdyz mu to na jeho trend line carach nesedi, tak vystoupime po uvazeni z obchodu. Stava se, ze on uz ma nabeh na long napr. ale ja mu reknu at pocame na potvrzeni ghostu apod. To stejny vystup.

3.) nekdy kdyz se mi to nezda a cci se moc nechce, tak treba vezmu $100, $200, $300. Tlouknu se potom do hlavy jak vydim ze to jde nahoru, ale to je trading. :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...