Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

"Náhrada" za IB, používání SierraChart u jiných brokerů


opat

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 101
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ouklend: diky za ty obrazky (tu) porovnal jsem je s daty od IB a zadny vetsi rozdily tam nejsou...takze OK.

jeste jsem se chtel zeptat otevrel jsem si demoucet u infinity, ale nemuzu nejak rozbehnout grafy v sierre.
Mam teda Level 3, ale stahnul jsem verzi 258 na ktery by to melo behat...ale porat nic...
nevim kde delam chybu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Josee:

Není zač. Sám jsem byl zvědav, jestli jsou tam nějaké rozdíly.

Jinak jak říká danek pro IF musíš mít min level 4, ale pozor. U demo účtu a používání Sim-demo platformy je SCH již přidružená v uvedené platformě a dodána zadarmo IF. To by jinak nebylo demo, kdyby jsi musel používat svou zaplacenou SCH. V mém případě, pokud si pamatuji, měla level dokonce 9. Takže nepoužívej svou SCH, ale SCH přidruženou k IF platformě. Do té se dostaneš po kliknutí na ikonu Launch Infinity Chart. Zobrazí se ti grafy v SCH, která se ale nejmenuje SCH ale buďto Innfinyty Charts nebo TransAct Charts, jinak je to ale úplně to samé. Změnu úrovně služby SCH můžeš provést na stránce platby SCH www.sierrachart.com/usercp.php.

Pokud tohle všechno již víš, tak jako by nic, jo? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ouklend: :) v pohode neco uz jsem i vedel...pres tlacitko Launch Infinity Chart se dostanu do sierry (TransAct charts), ale zaroven se mi otevre okno "Message log" - Your current service level does not support this function.
Napada me jestli jsem neudelal chybu pri registraci, pri pripojovani pres tlacitko Launch Infinity Chart, se program naloguje pres moji predplacenou verzi.( puzije Account Name, ktery mam zaplaceny a ne ten prideleny od infinity)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Josee:
Tohle by mělo dělat, pokud budeš chtít používat sim po vypršení 30 dní dema a po založení účtu, nebo samozřejmě i live. Při registraci na demo, pokud si pamatuji, by ti měl přijít Username (asi nějaká složenina z jména při tvé registraci) a password, které ti přiděluje broker a jsou odlišné od těch, co jsi zadával při registraci. Vzpomínám si, že mi to přišlo v mailu v příloze v nějakém poškozeném dokumentu, takže jsem to v něm musel pracně hledat mezi řádky. Jde o to, že program je pořád stejný a jeho používání na demo, nebo na sim - po založení účtu, se liší pouze v zadávání těch přístupových hesel, které ti přiděluje broker. Pokud ti to nepůjde, tak mu napiš o co jde, a určitě to hned vyřešíte. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

corporate:

Pokud to nevadí, tak se pokusím odpovědět zase já. U IF máš možnost 30 dní demo zadarmo včetně live grafů v programu SCH který je akorát jinak pojmenovaný - TransAct Charts. Jinak si můžeš u IF udělat účet, tuším od 3000$, přičemž používáš pro papertrading stále tu samou platformu SimInfinitiAT, s jinými, přidělenými přístupovými kódy s tím rozdílem, že si SCH již musíš platit sám, a to min. level 4 za (tuším) 24$/měsíc, což jsou jediné poplatky pro tvůj papertrading, který můžeš provozovat, jak dlouho chceš.

Co se týče Bracket Trader, tak ten se u IF nepoužívá, protože samotná IF platforma je BT velice podobná. V mírných detailech se liší a není tak propracovaná, jako BT, ale myslím, že za chvíli zjistíš, že to až zas tak moc ani nevadí (taky jsem byl naučenej na BT). No já jsem si zvykl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak uz mi vsechno chodi jak Sierra tak i AT platforma od infinity, ale mam porat jeste jeden problem, a to je zadavani SL a PT do platformy, shlednul jsem vsechny videotutorialy, snazil se mi s tim pomoci i jejich broker Josh Alexander, ale nemuzu tomu prijit na kloub.
Podle tutorialu nastvite Simple Bracket, Profit (kolik ticku), StopLoss, a po zadani prikazu BUYMKT nebo SELLMKT, by mel zadany SL i PT naskocit vedle do toho zebriku, kde se pohybuje aktualni cena, a to se u me bohuzel nedeje...
Nemuzu prijit na to, kde mam co spatne nastaveneho....

Diky za odpovedi....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Josee:

Pokud se bavíme o "doomu", tak musíš zaškrtkout políčko "auto" vpravo nad tím nastavením PT a SL, aby ti to naskočilo automaticky po zadání příkazu. Pokud nezatrhneš auto, tak přednastavený PT a SL zadáš po kliknutí na Send BracketOrd pod zadáváním PT a SL. Podle počtu kontraktů ti naskočí do doomu 1 na nastaveném PT a 1 na nastaveném SL. Posouvat SL a PT lze uchopením levým myšítkem té jedničky a tažením nahoru/dolů.
Doufám, že je to tak srozumitelné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...