Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

"Náhrada" za IB, používání SierraChart u jiných brokerů


opat

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 101
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Chci obchodovat ER2 na Volume grafech. Pocatecni backtest jsem delal na datech z SC Magic. Jako brokera budu volit Infinity Futures. Vím, že je u nich možno papertradovat na demo ucte,ale rad bych jeste nejakou dobu backtestoval a na to nejsou data z SC Magic, ktere mam, moc vhodna. Daji se nekde koupit ( sehnat ) historicka data ER2 pro Volume grafy od tohoto brokera? Pripadne od jineho poskytovatele, ktery ma kvalitu dat podobnou? Abych na realnych datech nezjistil, ze muj backtest je uplne nekde jinde. Dekuji za kazdou radu a tip.

[bold]pro 911: [/bold] muzes se mi prosim ozvat ohledne tohoto brokera? kontakt na me je nick a mam to na seznamu. Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jadvig:

Předpokládám, že když už to chceš mít tak vypilovaný, tak že backtestuješ na Sierra Chart. Shodou okolností jsem někomu jinému již data pro ERko slíbil, tak pokud se mi je zítra ze SCH podaří vyexpedovat, tak ti to pošlu. Ale nepočítej s tím, že toho bude hodně. V backfilu je tuším jen posledních 45 dní nebo tak nějak.

Kdyby se ti "ohledně toho brokera" 911 neozval, tak se zkus zeptat na to, co potřebuješ vědět, třeba i jiných.

Zdar Ouklend

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,
prosím o několik informací k Infinity od těch, co jsou již dále než já:

1. Jak zjistím aktuální stav účtu - mám zatím demo, a tam jsou pouze obchody do ukončení SW. Je na ostrém účtu nějaký další přístup na účet, nebo jak je toto řešeno?

2. jak probíhá převod peněz zpět na můj účet (tedy pokud někdy bude co)

Díky Vašek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Vašek:

1) každý den ti chodí na mail podrobný výpis ve formátu PDF s předchozím stavem účtu, aktuálním stavem a všemi provedenými obchody, tj. časy, vstupy, výstupy, komise atd. V ostré verzi ti v doomu zůstává momentální vyobchodovaná částka i po vypnutí a znovu zapnutí platformy a neruší se jako v demu.
2) převod peněz zpět na můj účet jsem zatím neřešil a zatím jsem se o to ani nezajímal, takže tady ti neporadím, ale domnívám se, že stačí říci brokerovi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

To 911 nebo někdo kdo jede live:

Z předešlých příspěvků dedukuji, že jedete live na Infinity ?
Jaké máte zkušenosti? Pokud jsem to vše nějak pochopil :-), tak je Infinity plnohodnotná náhrada za IB nebo dokonce lepší, je to tak???
Zatím zkouším demo.
Potřeboval bych poradit - založení účtu u Infinity - minimum pro ER 2 ?
SierraChart se platí extra (případně jaký level?) nebo je zdarma (broker) ?
Jsou data / volume bez problémů včetně plnění orders? Data $/ měsíc?
Předem díky za odpověd!
Chester


Link to comment
Sdílet pomocí služby

chester,

vse bylo zodpovezeno. vice na chatu.
1) plnohodnotna? kazdy broker je plnohodnoty. IB ma jen tu vyhodu, ze tam muzes mit na 1 uctu ackie, opce..atd coz je vyborne

2)min. nevim. 3-5k? vice na chatu. poradi ti nekdo
3) Level 4, plati se extra. lze strhavat z trading uctu
4) jedny z tech kvalitnich dat. plneni okamzite (zalezi na trhu, case atd). data free

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chester:

minimum pro založení účtu je 3.000$ a zbytek už zodpověděl 911.

jen snad doplním, co by tě ještě mohlo zajímat:

komise na e-miny, tedy i ER2 jsou 4,80$ za jeden obchod tam i zpět
platíš jen SCH level 4, což je cca. 21$ za měsíc
po založení účtu můžeš neomezeně dlouho papertradovat na simu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak se mi zdá, že u Infinity už asi umějí česky, protože v odkazu na "live support" přibyla kominikace v češtině, což je skvělá zpráva. Že by fluktuace z finančníka byla taková, že by IF zaměstnalo česky mluvícího pracovníka? Přiznejte se, kdo z Vás tam k nim utekl, a bude přímo u zdroje?! :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...