Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Psychologie úspěchu 10: uvolnění


Doporučené příspěvky

Tak s týmto článkom plne môžem súhlasit. Po prečítaní dvoch kníh od Roberta Kyosakiho som začal vyslovene vyhladávať príležitosti, ktoré by ma mohli prípadne aj živiť v dospelosti. Nič som nenašiel. A tak som rezignoval na myšlienku, že budem finančne nezávislý. Asi mesiac potom som počas hrania travianu narazil na reklamu Google, ktorá ma zaviedla na túto úžasnú stránku :D a už čoskoro budem schopný začať aspoň papierovo. (tu) I keď naostro možem až v osemnastich, čo je za dva roky. Ale aj tak sa teším. (tu) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • Odpovědí 32
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Ja by som to zhrnul do jednej vety, ktoru som kedysi pocul a ktora sa mi velmi pacila. Tak ako sa mi pacil aj tento a ine clanky od autorov financnika, za to im aj velmi pekne dakujem.
Takze k tej vete co som hore spominal, znie takto:

[bold]"zivot je fyzickym prejavom nasich myslienok"[/bold]

Suhlasite? ja 100 percentne. Uz sa mi to mnoho krat potvrdilo a podla toho aj zijem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lešek: nepisete i vlastni clanky ? (tu) prispevky

A ke clanku - samozrejme souhlasim, ale motivace obsazena v clanku jeste k uvolneni a zvladani stresovych situaci(odporu) nestaci. Protoze mozek opravdu funguje trochu jako program a nase pamet (nebo muzeme rikat podvedomi) se v takovych situacich naucila vyvolavat reakci ktera pro nas muze byt negativni. Takze kdo chce tohle zmenit na neco pozitivniho, sezente si odbornou literaturu o relaxaci nebo lepe kontaktujte cloveka, ktery se venuje psychologii (popr. telovychove).
Cilem neni prekricet v nasem vedomi stres pristupem ja verim a mam na to - protoze stres je predevsim telesna zalezitost a vytesnit z hlavy ho nestaci. Jde o to pochopit provazanost vlastniho tela, vedomi a napeti ve stresove situaci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...