Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

IRC - dalsi kanal pre zdielanie informacii a pomoc?


Doporučené příspěvky

zdravim, nenapadlo mi lepsie miesto, tak to davam sem, prip. to presunte :)

tak mi napadlo, co hovorite (hlavne petr a tomas) na IRC ako na dalsi sposob komunikacie na zdielanie informacii, pomahanie navzajom, ale mozno aj len na take obcasne pokecanie o obchodoch a tak? nieco ako kanal #trading, ktory by sluzil ako komunitny chat, ktory, mam dojem, zatial trochu absentuje.
ja osobne forum ocenujem, ale niekedy je dost pomale a hlavne narocne na formulaciu postov. nie ze by to nebolo dobre, ale podla mna by nemuselo byt zle skusit ci sa neujme aj IRC ako forma podstatne rychlejsej komunikacie, hoc aj na ukor nemoznosti pozriet si odpovede a riesene temy niekym novym, kto nebol v danu chvilu pritomny na kanali (logy). mozno by sa dali robit aj vytahy najcastejsich otazok na irc a tie potom vysvetlit na fore.

co vy na to? :)

J

Link to comment
Sdílet pomocí služby

airmike> o tychto "chatoch" samozrejme viem, ale musis uznat, ze to nie je celkom ono. je treba neustale obnovovat stranku a stale je to len akesi forum v malom. IRC ma svoje osobytne caro.

ad obchadzanie: problem by s tym mohli mat iba vtedy, ak by islo o konkurencny web. v tomto pripade je to nieco ako keby im malo vadit, ze si ludia pisu mailom alebo cez icq :)

podla mna je irc ako rozsirenie a urychlenie komunikacie uplne dokonala sluzba, zadarmo, bez reklamy, nikto z nej neprofituje. osobne nevidim problem, samozrejme, konecne rozhodnutie je na petrovi s tomasom. pytam sa okrem ineho aj preto, aby som vedel, aky zaujem o take nieco by mohlo byt medzi ludmi, totiz nic nam nebrani ten kanal zalozit a kvakat tam, ide skor o to, ze ak by to bol oficialny kanal zalozeny ludmi z financnika a aj by sa tam stretavali ti najsikovnejsi odtialto, bola by to ina kava :)

J

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
prosím nezakládejte vlákna o "hlasování" nebo "zájmu" o dalších službách. Myslím, že už toho na Finančníkovi děláme dost a o dalších komunikačních kanálech v tuto chvíli neuvažujeme, resp. to spíš budeme omezovat ty stávající, které již zabírají hodně času. IRC sice vypadá jako bez práce, ale opět by to musel někdo moderovat jinak se z toho stane další žumpa poté, co se tam natáhne několik chytráků co všude byli a všechno znají.
Tj. v tuto chvíli vnímáme Finančníka v jeho podobě jako web, kde se trading dá naučit a byť nejsou služby dokonalé, je zde všechno, co považujeme za podstatné. Není to technologický web, ale tak nebyl nikdy připravován. Je to web zaměřený na trading.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...