Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Zpřístupnění přesunutého emini Russell 2000 na nejpoužívanějších obchodních platformách


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 35
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,
třeba to někomu pomůže ... podařilo se mi do SCH načíst komplet historii ER2 na ICE, ale musel jsem změnil nastavení backfill na minutová data, z tickových ... používám datafeed OEC a podle supportu SCH, zatím nejsou k dispozici při použití OEC backfill ticková data.
Pokud už máte načtený nekompletní data a změníte nastavení backfillu, tak doporučuji použít Edit-Edit/Refresh data.

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
měl jsem na začátku podobný problém, doporučïl bych zakoupit licenci na nějaký program na zobrazování grafů, osobně používám SierraChart, jako asi spousta traderů zde. Jednak takový program budeš stejně v budoucnu využívat a navíc licence je za velmi přijatelné peníze, tuším něco kolem 17 USD měsíčně. Dá se öbjednat přes stránky Financniku.cz a do tohoto programu Ti pak mohu poslat soubor dat pro backtest na celý rok 2007. To by mělo pro začátek stačit, dalších možností, jak dodatečně data zakoupit je spousta.
Přeju hodně odhodlání k překonávání počátečních obtíží a hlavně pak mnoho úspěchů v obchodování.
David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
díky za reakci, ale jen pro upřesnění, licenci pro Sierra Chart (SCH) mám zakoupenou nějaký ten čas a jen do ní tahám data od svého brokera Open E Cry (OEC), protože mi platforma nevyhovuje pro zobrazování grafů.

Po přechodu Russellu 2000 pod ICE za začátku prosincového kontrakrtního měsíce minulý týden, dělá sem tam potíže otevřít data v SCH .. datafeed OEC nebo Infinity, včetně historie od počátku nového kontraktního měsíce, bud se nacitala neúplná data nebo žádná historie. Tak se mi podařilo dopátrat, že v současné době je zatím problém backfill na tickových datech, je potřeba minutová, určitě mi to pomohlo pro data od OEC.

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dsplichal Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
> měl jsem na začátku podobný problém,
> doporučïl bych zakoupit licenci na nějaký
> program na zobrazování grafů, osobně používám
> SierraChart, jako asi spousta traderů zde. Jednak
> takový program budeš stejně v budoucnu využívat a
> navíc licence je za velmi přijatelné peníze, tuším
> něco kolem 17 USD měsíčně. Dá se öbjednat přes
> stránky Financniku.cz a do tohoto programu Ti pak
> mohu poslat soubor dat pro backtest na celý rok
> 2007. To by mělo pro začátek stačit, dalších
> možností, jak dodatečně data zakoupit je spousta.
> Přeju hodně odhodlání k překonávání počátečních
> obtíží a hlavně pak mnoho úspěchů v obchodování.
> David



Vdaka David, aj to je moznost ale podarilo sami dostat sa ku grafom cez ActiveTrades. Momentalne iba sledujem ER2, doteraz som robil iba forex takze budem skusat par mesiacov ako mi to pojde na deme a potom prejdem live na ER2.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim focus:
diky za odpoved, i kdyz moc nepotesi :-). ja jsem to s TSim+ zkousel tri dny vselijak, daval sjem tam ruzne symboly, ale nejde mi to. s tim Bracket Tr. nemam zkusenost - jen se mi kdysi podarilo tim, ze jsem si ho zkusil nainstalovat - tim se mi rozebehlo propojeni IB - SCH a TSim, ze to fungovalo , ani nevic cim to bylo, ale vysledek byl, ze jsem Bracket Tr. nepouzival (ani ho zrejme nemam stazeny), ale obchodoval jsem s Tsimem. tak to zkusim podle tve rady, kdyz ES a ZM mi na TSimu bezi??? skoda.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO: krakra
Ahoj podarilo sa ti ten problem s TF vo vrzii NT 6.5.1000.5 vyriesit? ja som tam symbol mal tiez ale nepodarilo sa mi pripojit na real datafeed. vzdy to vyhadzuje chybu "Error on loading chart data for'TF 12-08 Nybot': No data (1003)". preinstaloval som teda na najnovsiu verziu ale nic sa nezmenilo. Rad by som zacal paper ale bez tohoto sa dalej nedostanem :(.

tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To thomaz:
Ahoj, nainstaloval jsem si novější verzi - funguje to. Myslím že hlášku "No data (1003)" to hlásí když dáš start dat třeba na výkend nebo něco takového. Data Zen-fire jsou v pohodě, až na to že jsou nespolehlivá pro live obchodování, pořád to padá a dokonce to shazuje internet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...