Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Zpřístupnění přesunutého emini Russell 2000 na nejpoužívanějších obchodních platformách


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 35
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny...

předem bych chtěl poděkovat za skvěle zpracovaný návod... bohužel v mým případě se nic neobejde bez komplikací a potřeboval bych radu... data jsem si zprovoznil, IB platforma, Bracket vše chodí bohužel problém je se Sierrou a s datama... resp data na TFZ8-FUT-NYBOT mám ale jsou neúplná... ani za boha se nemůžou dohrát do konce... nejvíc co se mi "podařilo" bylo do 17.9 18:24, potom vyskočí obligátní chybová hláška "API historical data query canceled 11, error code 162 (td) (td) (td) pokračují pouze současná data... někde jsem četl že sierra dohrává data v průběhu, resp už se mi to stalo několikrát... Akorát problém je v tom, že u toho nikdy nebyla tahle hláška
Neví někdo co s tím... už jsem z toho docela na mrtvici
Předem díky za jakoukoliv radu
Honza :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DD damy a panove, mam jeden problem, nevim zda-li je to moji Sierrou, TWS nebo cim. Kdyz spustim Sierru, tak se mi zacnou z TWS stahovat historicka data - v podstate jen data z predesle noci a daneho dne, protoze vetsinu obchodnich hodin mam PC pustene. Data se z TWS stahnou, ale v nejake divne kvalite viz. obr. - je tam plno svicek, ktere jsou stejne velke. Data pouzivam tickove. Muzete prosim nekdo poradt, kde je problem - alespon me nasmerujte. Na starem ER2 trhu mi to nedelalo. Dekuji

6107

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DD damy a panove,

mam jeden problem, nevim zda-li je to moji Sierrou, TWS nebo cim. Kdyz spustim Sierru, tak se mi zacnou z TWS stahovat historicka data - v podstate jen data z predesle noci a daneho dne, protoze vetsinu obchodnich hodin mam PC pustene. Data se z TWS stahnou, ale v nejake divne kvalite viz. obr. - je tam plno svicek, ktere jsou stejne velke. Data pouzivam tickove. Muzete prosim nekdo poradt, kde je problem - alespon me nasmerujte. Na starem ER2 trhu mi to nedelalo.

Dekuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
pro radekmajer : problém není v Sierre, ale v datech od IB .Zjistil jsem,že ticková data jsou od IB jsou nepoužitelná.(mám na mysli jak starší stahovaná tak i aktualní. Já používám kombinaci NT- zenfire. Zde jsou data velice podobná kvalitmí datům. Zkoumal jsem i volume data ( starší stahované taky nepoužitélná,aktualní vcelku jdou. Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosim vas mohli by ste mi poradit kde som urobil chybu?

Isiel som na demo IB, postupoval som presne podla navodu a nasiel som decembrovy kontrakt TFZ8. V kolonke vedla kontraktu vsak nie su ziadne cisla a tiez nemozem otvorit ziadny graf(isiel som cez pravy klik-analysis-real-time charts).

Predtym som to na deme sledoval na WTC.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...