Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

J.A.tester verze 3.0


Doporučené příspěvky

aston,

jen bych maličko okomentoval vaši zkušenost, která mě určitě netěší. Cením si každého příspěvku, i když nemusí být 100% pozitivní.

Program prochází neustálým vývojem a každý měsíc, nebo spíše častěji, jsou přidávány nové a nové funkce, které rozšiřují záběr tohoto programu a s tím také bohužel souvisí výskyt občasných chyb. Poplatek za program je stanoven s ohledem na tento stav.

Jen pro porovnání PS modul umí velkou část toho co umí MSA (všechny strategie pro positon sizing + něco navíc, neumí některé další propracovanosti programu MSA) a ten stojí cca 6.000Kč. V programu J.A.tester tento PS modul není zdaleka ani 1/3 jeho celkové funkcionality.

Výhodou pro uživatele tohoto programu je možnost komunikovat o jakýchkoliv problémech (v souvislosti s programem) a ne vždy jsou způsobeny chybou programu. Dále také je vývoj programu přizpůsobován konkrétním požadavkům uživatelů a občas jsou některé věci dodělávány na základě žádosti jednoho uživatele.

Chtěl jsem tím říci, že některé drobné nedostatky tohoto programu mohou být vyváženy třeba nekde jinde, i když tím v žádném případě nechci omlouvat své chyby.

Aleš




Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 39
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Ještě když už jsem zmínil to srovnání s MSA, co je veliký rozdíl u J.A.teseru - PS modulu je ten, že v něm můžete testovat positionsizing až pro tři výstupy z jednoho obchodu. Program umí positionsizing, za určitých uživatelem definovaných pravidel, rozložit na ty zmíněné tři výstupy (tedy ne pouze výstupy AIAO).

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

aston,
vím o čem mluvíte, taky se mi to zdálo uživatelsky jednoduché a pustil jsem se do okamžitého nahrávání dat a obchodu. Zrovna tak jsem byl po chvíli rozladěn z těch spousty chybových hlášek, ale nevzdal jsem to a některá videa zkouknul i několikrát (jak je třeba nastavit, třeba čas výstupu). Taky jsem několikrát pročítal návod nebo hledal na foru programu.
Nakonec, když jsem si nevěděl rady, napsal jsem e-mail a za pár hodin to bylo vyřešeno.
Trvalo mi to celý víkend (možnosti nastavení jsou opravdu široké), ale stálo to zato. Nyní soft maká jako zběsilý.
Většina těch hlášek byla způsobená mým špatným zadáním nebo nastavením.
Chtěl jsem jen poradit všem co testují a nejsou si jisti, jak zjistit spolehlivé výsledky svých dat, že je tady (podle mě) úžasný soft za super cenu.
Nenechte se odradit počátečním hledáním a ošaháváním, opravdu to stojí za to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rád bych zmínil ještě jednu věc,

pokud Vám není cokoliv jasné ohledně ovládání programu a nenajdete na to odpověď v Nápovědě či v info článcích Jak na to, nebojte se zeptat. Možností mě kontaktovat je hned několik (fórum, email, Skype nebo Messenger (chaty)).

Ono to v takovém širokém záběru není vždy jednuduché předvídat na jaký problém můžete narazit a z mého pohledu to také vypadá úplně jinak. Neprodleně se snažím tyto nedostatky napravovat. Ať je to dopsáním podrobnějších informací do Nápovědy nebo třeba vytvořením nového info článku Jak na to, případně i úpravou programu.

A ještě k event. možným chybám programu. Pokud skutečně narazíte na nějakou chybu a vyskočí vám okno s emailem a popisem chybového hlášení, je to vytvořeno takto proto, aby byla možnost toto chybové hlášení snadno odeslat. Já se tímto způsobem mohu dozvědět, že se nějaký nedostatek vyskytl a ihned pracuji na jeho odstranění.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

před pár dny se zde na finančníku (www.financnik.cz/forum/read.php?7,141191,143060#msg-143060) objevily dva dotazy k tabulce Výsledky - Časový přehled a tak jsem tuto část maličko vylepšil.

Od nové verze 3.0.3.12 jsou tyto možnosti sledování vývoje DD:

V tabulce Výsledky - Časový přehled
- v rámci každého obchodovaného dne
- v rámci týdnů
- v rámci měsíců

V tabulce Výsledky - Přehled
- pro celkový seznam obchodů (Deník)
- pro vybranou úroveň v Průzkumníku obchodů (Deník, Rok, Měsíc, Den)

dále jsem do tabulky Výsledky - Časový přehled přidal místo Kontrakty nově Počet Obchodů/Kontraktů, takže je ihned vidět počet uskutečněných obchodů danné časové periody + počet kontraktů.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

další update programu obsahuje nově možnost filtrovat obchody

verze 3.0.3.15 obsahuje Filtr obchodů pomocí kterého lze filtrovat vypočítáváné obchody s řadou kritérií a to včetně filtrování podle dynamických hodnot (postupně vypočítáváné hodnoty dle výsledků jednotlivých obchodů)

Například lze ukončit obchodování při předem stanovené denní ztrátě a to podle:
- podle výsledků obchodů celkově
- podle výsledků obchodů pouze na kontrakt
- podle procenta stavu účtu dle celkových výsledků obchodů
- podle procenta stavu účtu dle výsleků obchodů na kontrakt

obsahuje ještě několik dalších metod. Dále je možnost jiné metody po dohodě přidávat.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 3 týdny později...

Zdravím :) mám problém když dám obchodní deník :) mužu si dát do lišty všechno reporty, ukoly ale jediné obrázky mi to do lišty nechce dát takže nemůžu vkládát obrazky k obchodům. dvakrát jsem to přeinstaloval ale stejně to nejde :) jestli někdo víte v čem je zakopaný pes dejte vědět dík :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Alec:

Ano přesně jak píšete "Nemůžete dát do lišty = nejde vám otevřít panel Obrázky". Používám nejnovější dostuponou verzi. :) přesně tak do lišty nedám akorát obrázky jinak všechno jede. najedu soubor nový panel a pořád to mám černým písmem na výběr, zbytek co mám v liště je myslím šedým písmem a už vybrat nejde protože ho v liště mám. Ale když kliknu na obrázky vůbec nic se neděje :) Zkusím si doma dát starší verzi snad to pak pojede :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...