Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

J.A.tester verze 3.0


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 39
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 3 months later...

Ahoj ,


Dnes jsem zjistil že Aleš plánuje představení programu v Praze a Liberci pokud tedy uvažujete o pořízení J.A testeru tak jako já , tak se určitě podívejte do fora na jejich stránky a předběžně se registrujte ( nezávazně) tak aby bylo možné určit optimální datum představení .Já myslím že je to ideální šance jak se s programem seznámit blíže a případně si doplnit chybějící informace .

Renda
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Pokud někdo potřebuje měnit formát datových souborů (market data), měnit časové pásmo, rozdělit soubor na více souborů, v novém update programu (3.0.3.30) bylo uvolněno omezení funkce DataTransfer pomocí které lze manipulovat se soubory.

Rekapitulace podporovaných formátů:

zdrojový soubor:
SierraChart - mnd, scid
Metatrader4 - hst
NinjaTrader - tick.txt, OHLC.txt
J.A.tester - jatmd (tick, timeframe)
libovolná textová data - txt (nutno definovat vlastní šablonu)

cílový soubor:
SierraChart - mnd, scid
Metatrader4 - hst
NinjaTrader - tick.txt, OHLC.txt
J.A.tester - jatmd (tick, timeframe)

P.S: datové formáty mohou být dále přidávány

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Ahoj, jsem zacinajici trader a docela me zaujal J.A.tester. Zajimalo by me, jestli nekdo tento soft pouziva, a jak je spokojen, protoze diskuze i prispevky jsou pres rok neaktualni.
Muzete prosim doporucit pripadne jiny software pro backtesting? Pouzivam excel, ale verim, ze se touto cestou da prace zefektivnit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Joeef,

určitě lze program používat i na W7 32 i 64bit.

Bývá problém s UAC - řízení uživatelských účtů. To je třeba vypnout, protože programu nesmyslně blokuje přístup k jeho souborům ve složce kam tyto soubory patří (Data Aplikací).

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Alec Napsal:
-------------------------------------------------------
> Joeef,
>
> určitě lze program používat i na W7 32 i 64bit.
>
> Bývá problém s UAC - řízení uživatelských účtů. To
> je třeba vypnout, protože programu nesmyslně
> blokuje přístup k jeho souborům ve složce kam tyto
> soubory patří (Data Aplikací).
>
> Aleš

Ďakujem za odpoveď. Bol by som veľmi nerád, keby bol môj príspevok chápaný ako pochybovanie či program funguje na W7. Funguje, sám ho na Windows 7 používam. Dokonca som zatiaľ nemal ani problém s UAC.
Len som bol zvedavý či je tu niekto ďalší, kto to má na W7, pre prípadnú výmenu skúseností.

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Zdravím všechny,
nějakou dobu používám tento program a i když počáteční seznámení nebylo úplně snadné (díky autorovi za nadstandartní podporu a ochotu), musím říct, že je to opravdu perfektní nástroj pro analýzu OS. Např funkce autotest mi ušetřila spoustu času při testování robustnosti OS a hledání "optimálních" nastavení pro řízení risku (SL-BE,atd...).
Mohu jenom doporučit.

CCorso

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Tatanka1:
Já používám J.A. tester cca 2 týdny a jsem spokojen, doporučuju. Stáhni si demo a uvidíš. Pro mě to bylo na první pohled složitý, ale nakonec musím říct, že je to jednoduchý, přehledný a hlavně, ušetří to hodně času, během chvilky máš informace, který potřebuješ. Nově jdou k obchodům přidávat screeny atd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...