Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Sierra Chart – realtime data a playback


Doporučené příspěvky

Dobrý den, také díky za poučné video.

V této souvislosti bych měl dotaz, v případě že se rozhodnu obchodovat intradenně jeden z trhů (ES, ER2, YM) je pro mě nutné předplatit si ticková data, nebo si vystačím pouze s minutovými jak je uvedeno v tutorialu?? a v případě že mi budou stačit data minutova tak za pronájem programu a dat na tyto trhy zaplatím pouze 22 USD/měs.?

Předem velice děkuji za odpověď

Dino

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dinoboss,
to záleží na Vaši strategii jak jemná data budete potřebovat.
Obecně na čím pomalejším timeframe začnete tím lépe se vám bude dařit (můj osobní názor a zkušenost).
Tj. když budete obchodovat např. na 3minutém timeframe, tak ticková data nepotřebujete.
Pokud budete mít strategii postavenou na alternativních timeframe (volume grafy, range bary) tak ticková data potřebujete.
Tj. v tradingu je ohromná flexibilita a každý si svoje řešení může poskládat tak, aby mu vyhovovalo co nejvíce.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dinoboss
Vše záleží jaký time frame chcete použít pokud více jak 3 nebo 5 min tak stačí minutový graf. Pokud chcete použít volume nebo range grafy je třeba mit data tikova. Projeďte si ještě jednou video, je tam řečeno. Za 22USD dostane historicka minutova data. Pokud chcete data tiková-kvalitnější, stačí dle mě Sierra za 17,5USD + 29USD za Data service + poplatek za přístup k datům určité burzy.
Ať se daří:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den, asi mi neco uniklo ale za tech cca 70 usd ziskam data jak? je tam nejaka historie dat na prehravani napr posledni kontraktni mesic... nebo jsou to real time data... mozna blby dotaz ale jen nechapu co to znamena 25 usd na mesic jestli mesic muzu real time nebo mesic historie.. :) dekuji za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dakujem za nazorne video

Je nutne objednat aj samotne data z burzy ked ich chcem pouzit len na papertrading.

pisu tam toto:
Delayed data is included for all exchanges that you do not select real-time data. Applies to 100 symbol package only.

Ze budu omeskane mi nevadi, len z toho neni jasne ci budu aj tikove.

dik za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petře prosím Vás o pomoc, ve videu jste mel pri open intraday chart data TFH9-FUT-NYBOT.scid... Chci si koupit tyto data pokud to nejakym zpusobem pres sieru lze.. kdyz se podivu na available contracts ( v e-miny package ) tak tam TF neni ... jen nechci zbytecne platit za ostatni trhy ( es ) kdyz je nemam v planu paperovat... dekuji za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Historická ticková data lze stáhnout do Sierry v rámci služby SC Historical Data Service kterou obsahují některé levels Sierry (2,4,5,6,8), a jsou již v ceně. Je třeba nastavit v menu Global Setitngs >>Data/Trade Service Settings volbu SC Historical Intraday Futures Data. Potom zadat File >> New/Open Intraday Chart a příslušný symbol. Zde je odkaz na podrobný popis:

www.sierrachart.com/index.php?l=helpdetails54.html

Kvalitu dat nemám s čím porovnat, ale předpokládám, že jsou také od Barchart. Má s tím někdo zkušenost?
Dík




Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...

Zdravím,
Prosímvás nevíte někdo co znamená u burzy CME streaming 65usd/per month chci obchodovat americké dluhopisy a sierra má v kolonce burzy CME budto samostatné e-mini indexy a nebo ten streaming za 65.. mylsím si že to pak jsou všechny trhy (z CME) i včetně indexu za takovou cenu nebo se pletu? můžete mi někdo poradit?? Díky :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...