Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Změna času


mira_k

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 30
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 1 year later...
  • 3 months later...

posouvají se hlavní obchodní hodiny při přechodu z letního na zimní čas? podle mě jo, ale nikde jsem to tu nenašel napsané..
pokud totiž přecházíme na zimní čas o týden dřív než v USA a čas se posouvá dozadu, tak celý ten týden mezičasu by měly být hlavní obchodní hodiny od 14:30 našeho času..
takže by to mělo být stejné jako když se přechází ze zimního času na letní kdy se posouvá čas dopředu a v USA přechází o dva týdny dřív než u nás.. takže pak jsou hlavní obchodní hodiny v mezičase taky od 14:30 našeho času.
nebo se mýlím?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím,
myslím, že jsou to základní věci, kde by trader, pokud to myslí skutečně vážně se měl spoléhat sám na sebe a na pokud možno oficiální zdroje, ne co se napíše na veřejném diskuzní fóru. Hlídat si pár základních zdrojů snad ani nezabere moc času a ušetří si tím dost času a případně i peněz

reporty (např): www.forexfactory.com/
letní/zimní čas (např): www.webexhibits.org/daylightsaving/nodes.html
svátky v US: www.cmegroup.com/tools-information/holiday-calendar/

popř expirace opcí: www.bostonoptions.com/pdf/Expiration_Calendar_2010.pdf
hlavní online news: www.marketwatch.com/story/newsviewer

btw: na foru se přechod na zimní čas řešil: www.financnik.cz/forum/read.php?7,154774,175338#msg-175338

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...
  • 9 months later...

Zdravím, rád bych se zeptal na nastavení času ve forexfactory. Dělám back test letošního roku a chci sledovat i případné reporty v obchodní hodiny a jejich vliv na pohyb grafu. Např. od 14.3.2011 přešly USA na letní čas a my až za 14 dní. Od 14.3. byly tedy hlavní obchodní hodiny od 14:30 hod. Jak mám nastavit přepočet času reportů právě v těchto 14 dnech? Je to čas GMT? Tj., ne GMT+1? Trochu v tom tápu...

Děkuji moc za odpověď

Adik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 3 týdny později...

Ahoj všem....
Mám možná blbej dotaz, ale nák se chci jen ujistit....=)
Backtestuju e-mini YM, na datech od Zen-Fire, na NinjaTraderu od začátku roku 2011, od konce března mám konec burzy místo v 22:15 v 23:15, předpokládám správně že je to změna letního času?
Mám tedy obchodovat namísto od 15:30 od 16:30?

děkuji za odpověď :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...