flakac

Mobile trader a web trader u IB - jak zavřít pozici

Doporučené příspěvky

Mám následující dotaz: Nevíte náhodou jakým způsobem uzavřít pozici při použití Mobile trader případně přes web u IB? Nic takového jako Close Order jsem nenašel. Jestli tomu dobře rozumím tak v těchto platformách můžu pozice jen otevírat, případně jít do protipozice. K uzavření pozice jsem musel použít TWS.
Máte někdo nějaký tip jak toto řešit?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Znám jen web-platformu. S tou jsem pracoval hodně. Obchodoval jsem akcie a opce. Zavřít pozici samozřejmě jde. Pokud jsi nakoupil-příkaz buy (jsi v long pozici), tak jí uzavřeš tím, že jí prodáš - příkaz sell. To není přechod do opačné pozice, teda pokud nezadáš dvojnásobné množství.
A pokud jsi šel do short pozice - příkaz sell, tak jí uzavřeš tím, ža jí zpátky nakoupíš - příkaz buy.

pozice long: Buy (open), sell (close)
Porice short: Sell (open), buy (close)

Dokud ti tohle nevejde do krve, tak raději neobchoduj. :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý večer všem,

občas se mi může stát, že v době, kdy bych měl kontrolovat svoje pozice nemohu být na internetu (jsem např na cestě). Proto uvažuji o mobilní alternativě. Máte zkušenosti z iTWS aplikací do iPhone nebo do BlackBerry od IB?

Používáte ji, jak jste s ní spokojneni? Potřebuji v případě nutnosti moci uzavřít svoje spreadové/ opční pozice...

Nebo spíše doporučujete pořídit si kartu/flash(ku) do notebooku pro mobilní internet?

Předem děkuji za Vaše připomínky, názory a zkušenosti.

JeanPaul

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To Vojtar,

zrovna vcera jsem se ptal IB jestli mohu zavrit , v pripade nutnosti, IC pres combo prikaz na Web Traderu. Odpoved je, ze ne. Tj. mohu to postupne uzavirat pres jednotlive nohy - to same plati i o otevreni (Web Trader nepodporuje combo prikazy). Tj. k Tve otazce otevreni napr. IC je mozne, ale postupne a to ve 4 krocich - vypsat call, koupit ochranou call, vypsat put a koupit ochrannou put. Hezke, ze... Roman

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj,
mam zkusenosti jenom s mobile traderem-osobne mi to pripada na obchodovani (i nouzove) dost nevyhovujici, takze osobne jsem zvolila radeji netbook (Gigabyte M1022)+mobilni inet, coz bylo vyhovujici reseni na obcasne cesty. Velikost obrazovky 10,1" se nekdy v TWS ukazala jako nedostatecna (napr. nektera nastaveni mela tak velka okna, ze se mi nevesla do zobrazovaci casti obrazovky, takze "ladeni" platformy TWS jsem musela provadet s pomoci externiho monitoru), navic se pridalo vic cestovani, takze jsem zvolila radeji notebook s 13.3" obrazovkou, coz uz mi na obchodovani staci.

Jak vypada specialni aplikace pro iPhone a obchodovani s tim by me taky zajimalo..

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj, nevíte jestli jde na iphonu zavírat celého IC, otevírat jde to mám už vyzkoušené. Nebo nějakou jinou alternativu jak to nemuset zavírat po jednotlivých opcích. Díky

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se