Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

zdrazili IB minimalni poplatek k otevreni uctu?


cyberice

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

rozumím tomu tak , že jestli chcete založit cash account tak musíte mít 10 000 USD a pro Reg-T margin account vám stačí jen 2000 USD ?

to Dejvid:
napsal jsem do Googlu "založení účtu u IB" a hned přes první odkaz co to našlo , jsem nějaký návod v češtině našel.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 91
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jeste jedna vec

Na odkazu
www.interactivebrokers.com/en/accounts/fees/minimumDeposits.php?ib_entity=uk#commission

je tento odstavec, ktery me trochu postrasil. Nevim, jestli tam uz byl predtim nebo jestli je to novinka.

Introducing Brokers Commissions Minimums
A commission minimum of USD 2,000 (or equivalent) per month will be applied. In addition, a USD 10,000 (or equivalent) upfront deposit will be required that will be applied against commissions during the first five months of business. The USD 2,000 (or equivalent) monthly minimum will be waived during this period.

Anglicky tomu rozumim doslova takto.

Bude uctovan minimalni poplatek/komise ve vysi USD 2000. Krome toho bude pozadovano slozeni depozita ve vysi USD 10000, ktere bude pouzito na kryti komisi za prvnich pet mesicu obchodovani. Behem tohoto obdobi (techto 5-ti mesicu) bude mesicni castka 2000 USD prominuta.

Preci to nemysli tak, ze budou kazdy mesic pozadovat aby clovek na komisich "utratil" aspon 2000 USD? Jak to chapete vy? Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

to žito:

díky za odpověď.

napsal jsi:

Ja to chapu tak, ze aby ti otevreli ucet musis na zacatek slozit nejmene 10 000 USD (predtim bylo 5000 USD). Pak si muzes nejakou castku odcerpat zpet (nebo projet obchodovanim). Kdyz bude zustatek pod 2000 USD na Reg-T margin account, tak uz si neskrtnes a budes muset nadotovat.

-----------
To by bylo fajn . Půjčím si 8000 USD , přidám k tomu 2000 svých, založím účet, vyberu 8000 USD které vrátím a mám založený účet za 2000 USD . :)

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moje zkušennost:
Otervřel jsem účet, ještě když se požadovalo 3000$. Pak jsem zvolna klesal. Jsem pod 2000 a mám účet R-T margin. Nevím, co to znamená, ale obchodovat s akciemi a opcemi mi to dovolí. I vypisování. A ještě při tom používám margin. Ale otevřít pozici ve futures (eurodollar) mi to už nepovolilo.

Jinak pro méně majetné sem dávám odkaz na MBTrading www.mbtrading.com/requirements.asp . Tam je minimální požadavek 2000$. Ale je potřeba se podívat na poplatky, platformu a vůbec možnosti obchodování. V opcích umí jen long call/put a covered call. Také výběr obchodovaných komodit není tak obsáhlý, jako u IB. Ale stejně by se člověk měl specializovat jen na několik trhů. A ty hlavní tam jsou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak tato informacia ma dost prekvapila ,ze na zalozenie u IB potrebujes 10 000dolarov uz dlhsiu dobu som planoval si otvorit ucet u IB ale ciasku 5000dolarov som zbieral velmi velmi pomaly kedze som student strednej skoli ,a 10000 to je uz dost vela takze asi sa budem musiet poobhliadnut po idej platforme(chapem ze zvysuju koli klesajucemu dolaru ,som to aj ocakaval ale nie takto drasticky) ,este jedna sanca existuje ze by som skusil Halesovu verzi a pozical by som si tych 5k dolarov od niekoho (a hned po zalozeni by som ich vybral )

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak mám dojem že než dám dohromady 10000 dolarů ta půjdu do důchodu . A jak je to u jiných společností nevíte ? nejdřív jsem si myslel že začnu s částkou asi 7200 ale později mne okolnosti donutili uvažovat o částce jen 5000 . Že se poplatek během té doby zvedne na 10000 by mne nenapadlo ani v nejhorším snu .Tak prostě asi zapomenu na IB jako na budoucího partnera a začnu hledat jinou společnost a nebo půjdu do forexu tam ti účet otevřou i za 500 eur.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já to vidím, takto:

viz. stránky IB:

"In order to open a new account you must deposit USD 10,000 (or USD equivalent). Students (age 21 or under) must deposit USD 3,000 (or USD equivalent). As per US regulations, in order to trade in a margin account you must have at least USD 2,000 (or USD equivalent)."
K otevření nového konta musíte deponovat 10000 USD. Studenti do 21 let musí deponovat 3000 USD. Z důvodu Us regulativu, k tomu aby jste mohli obchodovat s marginem musíte mít minimálně 2000 USD.

"In addition, US Regulators require USD 25,000 (or USD equivalent) to Day Trade stocks and options."
Kromě toho, US regulativ vyžaduje 25000 USD k intradennímu obchodování cenných papírů a opcí. Stejná podmínka je mimochodem i u MBTtrading. Navíc se tam píše, že pokud u účtu založeném jako day trading account klesne hotovost pod 25000, bude na 90 dní zmražen. E-mini trhů se to doufám netýká.

Kdo je Day trader?
viz. IB:
Někdo, kdo uskuteční 4 nebo více obchodů v otevíracích hodinách v průběhu 5 pracovních dní.

Takže vzhledem k tomu, že jsem s koncem roku chtěl otevřít konto, mám po náladě. 10000 není vůbec málo, ikdyž je to tak je pro trading jistě lepší.

Byl bych docela rád, kdyby se ktomu nějak vyjádřil někdo s praktickými zkušenostmi (třeba administrátor:-). Vím, že stanovy a předpisy jsou jedna věc a skutečnost druhá.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...