Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

Ignawin

Neviem ci som to spravne pochopil. Na deme som cvicne otvoril jednu poziciu 0,1 lotu, hned nato druhu poziciu 0,1 lotu. Obe pozicie boli SHORT. Nasledne som dvojklikom na jednu z tych pozicii otvoril Order window, kde som zadal 0,2 lotu a BUY. Moje povodne 2 pozicie vsak ostali otvorene a okrem toho sa mi otvorila dalsia o velkosti 0,2 lotu v protichodnom smere, teda BUY. Takze to moj problem nevyriesilo... :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak jsem použil google a našel jsem toto:


//+------------------------------------------------------------------+
//| close-all-orders.mq4 |
//| Copyright © 2005, Matias Romeo. |
//| Custom Metatrader Systems. |
//+------------------------------------------------------------------+

#property copyright "Copyright © 2005, Matias Romeo."
#property link "mailto:matiasDOTromeoATgmail.com"

int start()
{
int total = OrdersTotal();
for(int i=0;i {
OrderSelect(i, SELECT_BY_POS);
int type = OrderType();

bool result = false;

switch(type)
{
//Close opened long positions
case OP_BUY : result = OrderClose( OrderTicket(), OrderLots(), MarketInfo(OrderSymbol(), MODE_BID), 5, Red );
break;

//Close opened short positions
case OP_SELL : result = OrderClose( OrderTicket(), OrderLots(), MarketInfo(OrderSymbol(), MODE_ASK), 5, Red );
break;

//Close pending orders
case OP_BUYLIMIT :
case OP_BUYSTOP :
case OP_SELLLIMIT :
case OP_SELLSTOP : result = OrderDelete( OrderTicket() );
}

if(result == false)
{
Alert("Order " , OrderTicket() , " failed to close. Error:" , GetLastError() );
Sleep(3000);
}
}

return(0);
}

Doufám, že to pomůže, jdu to ihned vyzoušet :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Beru to zpět, první script nefunguje, druhý který jsem našel už ano !! Problém je, že bych potřeboval, abych to potvrdil pouze dvojím kliknutím, nechci vždy volbu potvrzovat tlačítkem Ok !! Jinak v příloze přikládám již celý soubor, stačí vložit do složky Skripty (Metatrader 4-->Experts-->Scripts) a nastavit klávesovou zkratku :)

10499

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Peter777: Terminál, dole v grafu se zobrazí panel. Na liště obchod je zůstatek=počet $ a majetek =$+aktuální pozice
Jinak k tomu backtestu. Buď naprogramovat plně automatický systém a nechat ho běžet a nebo se na backtest vykašlat (nebo ho zkrátit, data z roku 1990 nebudou mít pro aktuální dění na trzích téměř žádnou vypovídací hodnotu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

peter777:

a nebo:
1. drzet PageUp/PageDown, coz roluje mnohokrat rychleji
nebo:
2. vypnout automaticky posun, prepnout na vyssi TF, treba TF1Week a potom na pozadovanem miste prepnout zpatky na TF1M

3. pustit si tester strategie od pozadovaneho data a pracovat pouze s grafem jakoby tam zadna strategie nebezela.. pripadne udelat si dummy strategii, ktera neotvira zadny obchod

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...