Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

vladko 11-díky alespon něco,pustí mě to nejdál na 15 červenec na 5min.

Ignawin-já vím že je backtest ve VT o ničem,proto se snažím zjistit,jestli jde v MT zobrazit graf s delší historií,potřeboval bych alespon púl roku na 5 min TF,rok by byl luxus.

japapatramtata-tohle je ale jen tabulka kde jsou hodnoty,nebo to jde zobrazit normálně v grafu,nepřišel jsem na to jak...

Dík všem za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nohavica:

ty hodnoty v tabulce jsou ty, ktere se ti kresli v grafu.. pokud te to v grafu nepusti dal nez za urcite datum, ale v te tabulce tam ty hodnoty jsou, potom to chce upravit mnozstvi baru v historii. Kdyz nejsou data v tabulce, tak muzes mit baru v historii kolik chces, ale graf to proste neukaze pac tam ta data proste nejsou. Ale predpokladam, ze to zalezi jeste na brokerovi jak hlubokou ti poskytne historii, takze pokud ani po stazeni historie nebudes mit data ktera chces, tak je asi potreba zalozit si pro backtest demo ucet jinde. Ale muzu se plest.. vim jen tolik, ze kdyz testuji nejake EA na cistem MT4, tak mi to napise no history data for a treba GBP/USD, potom kliknu na stahni v historii a pak uz tester jede.. takze bych cekal ze tudy cesta povede

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Při stahování dat je třeba si dát pozor na to, že data jsou od jiného brokera a potom mi vycházely úplně jiné výsledky. Nevím jestli to může být tím, že tento jiný broker je v jiném časovém pásmu. Je lepší zkusit požádat svého brokera o jeho data. Mě je poslali ve formátu csv a potom jsem si je vložil do MT pomocí importovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Minulý týden mi to poslali od XTB. EUR/USD - na 1hod TF 10 let zpátky. Ještě jsem chtěl GBP/USD, ale to měli jen rok zpět.
Můžu to poskytnout, na tom snad není nic tajného. Ale nevím jestli sem jde vložit csv soubor.
Co se týká těch časů, používám strategii kde je třeba v určitou hodinu otevřít obchod a v jinou zavřít. Nemůže tam hrát roli to, že některý broker má obchodní hodiny v pátek do 23hod. a pak ty hodiny nesedí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nohavica: Pokud ti nedělá problém angličtina, tak jsem použil kamaráda Google a našel jsem link s návodem, kde je to ukázono názorně i na obrázcích ;)
www.earnforex.com/blog/2008/01/quality-metatrader-historical-data/
za důvěryhodnost neručím sám jsem nezkoušel, ale pustím se do toho, protože bych taky rád backtestoval :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...