Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • 3 months later...
  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím.
Napsal jsem si jednoduchejch pár řádků "strategii" na zavření otevřeného příkazu po určité hodině.
Můžete mi prosím někdo poradit proč mi to chodí v testeru strategíí,když nechám otevřít příkaz ve strategii (jakýkoliv,třeba na close svíce) tak v zadanej čas zavře.
Pokud ale udělám zadání příkazu klasicky přes terminál-tedy ne ve strategii,ale ručně a chci jen pohlídat čas zavření tak ho strategie ignoruje?Zkoušel jsem snad vše okolo magic number ,programuji jen jako samouk amater a nějak na to nemůžu přijít.
Jestli je to jednoduchá odpověď děkuji,jestli potřebujete kód tak ho sem dopíšu.
Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cop Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím.
> Napsal jsem si jednoduchejch pár řádků "strategii" na zavření otevřeného příkazu po určité hodině. Můžete mi prosím někdo poradit proč mi to chodí v testeru strategíí,když nechám otevřít příkaz ve strategii (jakýkoliv,třeba na close svíce) tak v zadanej čas zavře. Pokud ale udělám zadání příkazu klasicky přes terminál-tedy ne ve strategii,ale ručně a chci jen pohlídat čas zavření tak ho strategie ignoruje?Zkoušel jsem snad vše okolo magic number ,programuji jen jako samouk amater a nějak na to nemůžu přijít. Jestli je to jednoduchá odpověď děkuji,jestli potřebujete kód tak ho sem dopíšu.
> Díky.

Takhle miě nic nenapadá. Asi by to chtělo ten kod. Pak se na to rád mrknu.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

paraple Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj, mám indikátor, který mi vykresluje v grafu
> linie. Nevíte jak uděl, když najedu myší k linii
> aby se mi zobrazilo info o linii? Předem díký
>

Zobrazení informací po najetí myší funguje u objektů. Nevím, jak linie kreslíš, ale pokud použiješ objektové funkce, mělo by to být ok:
ObjectCreate(nazev,OBJ_HLINE,....
ObjectSet(nazev,OBJPROP_STYLE,...
ObjectSet(nazev,OBJPROP_COLOR,...
ObjectSet(nazev,OBJPROP_WIDTH,...
Nezapomeň vhodně zavolat ObjectDelete(nazev)

HTH
m.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

eMeL Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím, ospravedlňujem sa ak to tu už niekde je
> no bohužial som nenašiel ako nájsť/použiť
> indikátor Highest High/ Lowest Low v MT4. Vedel by
> niekto pomôct? Ďakujem

Na tohle je ideální zkusit prohledat přímo stránky MLQ5.com. Přímý odkaz mi tady asi admin nepovolí, ale našel jsem to snadno :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...
  • 1 month later...

"Zdravím.
Už nějakou dobu bojuju s problemkem.Kromě Pc a noťasu na kterým obchoduju jsem měl noťas na kterým jsem nechával běžet na zkoušku AOS.SW winXP,HW procesor 1,8 RAM1GB.Už minulej rok mi na tomhle "zkušebním" noťasu
přestal fungovat MT4 - prostě chce upgrade ale už se nenačte,dělá to pořád dokola.Stáhl jsem od AM i od XTB novej MT4 a prostě nejde nainstalovat.Píše systém hlásí chybu a takovou tu hlášku o odesílání.Ani překopírování z jiného NB s WIN XP nejde spustit.Vyprdl jsem se na to a v pátek jsem si složil stolní PC 1,8 2GB ram,dal tam na zkoušku WIN 7 a dělá mi to to samé.Přeinstaloval jsem na XP,ale stále nejde MT4 - žádná ver. nainstalovat.Spustím instalaci a chyba.Nemáte s tím někdo zkušenost?Už mám dvě PC na který prostě nedostanu MT4.V PC se docela vyznám,ale tohle je nad moje chápání.Pokud někdo víte,pls poraďte.Předem díky."

Dobry den, mam podobny problem, vedel by niekto pomoct? Nenasiel som na to odpoved. Dlhsi cas som MT4 nepouzival, teraz mi nejde spustit. skusal som aj preistalovat, naistalovat rozne verzie, do roznych lokal priecinkov, ale stale nefunguje. pri pokuse o spustenie mi zamrzne cely pocitac.
vopred dakujem za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, dakujem za reakciu. Ano, istalovat najnovsiu verziu z metaquotes mimo program files som skusal, taku radu som uz niekde na zahranicnych forach cital, zial nepomohlo. Preto som sa pytal aj tu, kedze som videl, ze to napr cop riesil cca pre rokom a neskor aj pytal rady ohladom analyz atd.. tak som dufal, ze to nejak vyriesil.
vyskusam este tu druhu radu, pripadne budem dufat, ze niekto poradi.
vdaka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj. Mám problém, když v MT4 obchoduju na demo účtě tak je všechno v pohodě.Ale když se přepnu do real účtu a zadám obchod a SL a TP tak mi to v grafu tyto dvě hranice neukazuje, přitom v demo účtu jo. Nevíte kde je zakopaný pes??Díky za odpovědi.Lukbi :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...