Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komercni EA


markon

Doporučené příspěvky

mne pomerne dlouhou dobu fungoval live FapTurbo EA, i kdyz teda v mnou hodne upravene verzi, behem cca 3 mesicu profit 120% s riskem cca 5%/obchod (na ctyrech parech)

ale ted posledni 2 mesice celkove prodelava, jediny par na kterem porad vydelava je EURCHF, takze ted premyslim, ze uz ho necham obchodovat jen tento par

na demu dal testuju verzi FapTurbo pro Dukascopy....zatim smiseny pocit ale, hlavne JFOREX platforma se mi fakt nelibi

+na demu testuju 2 mesice Megadroid, vypada slusne zatim

ale jinak spis ted davam cas do vyvoje vlastniho EA

SCAM warning: ForexDerivative - manipulace vysledku backtestu (v pripade, ze EA zjisti, ze je backtestovan, chova se jinak podle toho jaky rok se zrovna testuje), ve forward testu propada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

markon:
To já vím, že se dá WSS obchodovat prakticky manuálně, ale z nedostatku času je to pro mne problém, proto bych uvítal AOS. I vzhledem k tomu, že se u většiny AOS musí občas udělat optimalizace a to je ručně problém.

Můžeš být trošku více konkrétnější o těch EA, které obchodují v noci a máš s nimi dobré zkušenosti? Hlavně ten na EURUSD by mě zajímal.
Díky za info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 months later...

vospolok
toto vlákno by sa malo rozšíriť aj na komerčné systémy na ručné obchodovanie, ako napríklad tento www.forexrebellion.com/ a EA ktoré sú zadarmo, ako je napríklad český v prílohe, k tomu je aj český manuál. Alebo je to slepá cesta a preto to nikto z týchto stránok neskúšal? Je zaujímavé, že "ďakovné dopisy" začínajú obvykle tým, ako sú všetky komerčné systémy nepoužiteľné a funkčný je len ten ktorý ponúkajú...
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Osobně jsem se také setkal se spoustou EA za "pár stovek"dolarů...můj názor je takový že backtesty jsou na nic...alespoň já se přesvědčil že ačkoliv jeden EA v backtestu totálně propadl si na demu vedl nadočekávání dobře...a další věc...nikdo nemůže čekat za pár stovek svatý grál...neříkám že nejsou funkční,aletu a tam si zaslouží mírné vylepšení...:))...takže ať se daří.. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...