Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Genesis support


jouan

Doporučené příspěvky

Chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s podporou od Genesis a jestli nevíte, jak je přimět ke spolupráci. Mám platinum verzi se kterou aktivně obchoduji a už týden se nemohu připojit na jejich server pro data update, takže nemám ani živá ani EOD data. Po tom, co jsem program přeinstaloval už mi nefunguje vůbec, protože se nemohu připojit pro aktivaci. Za týden, kdy jsem jim psal denně emaily a žádal nějaké řešení mi odepsali celkem dvakrát. Poprvé mi poradili stáhnout upgrade, což nejde, když se nemůžete připojit. Podruhé se mi ozvali až dnes, jestli prý to nedělá můj firewal. Tyhle triviální možnosti jsem samozřejmě vyzkoušel ještě před tím, než jsem jim napsal poprvé. Přijde mi to jako komunikace s partou nějakých brigádníků...
Víte někdo jak na ně? Já bohužel komunikuju anglicky jen písemně a teď už si připadám jako rukojmí, který bude zase tři dny mailovat a čekat, až mu přijde rada typu "Zkuste restartovat počítač." Jestli někdo víte, komu tam poslat bonboniéru, tak prosím poraďte.

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jouan
Moje skúsennosti sú s podporou Genesis len dobré. Vždy veľmi promtne a ochotne sa mi snažili pomôcť.
Kedže sa nemôžeš pripojiť priamo na podporu cez program najefektívnejšie bude, keď si cez skype vyhladáš užívateľa tradenavigator2. To je Kevin s technickej podpory. Budeš s ním komunikovať písomne a on Ťa už bude navigovať čo máš robiť, alebo sa Ti naloguje do Tvojho počítača a zistí v čom je problém. Som si istý, že Ti pomože.
Všetko dobré.
B.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám Eset Smart Security. Nakonec to Kevin včera vyřešil opravdu během čtvrt hodinky přes remote assistance. Opravdu to bylo v tom firewalu, ale nestačilo ho prostě jen vypnout. Přijde mi to divný, ale je to tak. Kevin v nastavení ještě vypnul všechno filtrování a pak se to rozběhlo. Myslel jsem, že filtrování se vypne tím, že se vypne firewal, ale asi jsem uvažoval moc jednoduše..? Je zajímavý, že ten firewal jsem používal asi měsíc a všechno fungovalo. Hlavně jsem rád, že už vím, jak se tam někoho dovolat...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
×
×
  • Vytvořit...