Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Studujeme intradenní systémy - breakout první korekce


Doporučené příspěvky

Zdravim, nevim proc se vzdycky zacne resit nejaky clovek co zacal delat na demo rope vydelal x tisic dolaru a pak to neslo a ted jsou debaty o tom jak nema delat to co dela.. to stejne kazdy sam zjisti a nemusi se to porad resit... K tem mechanickym systemum... ja jsem zacal od rijna a system jede docela v klidu porad relativne "stabilne" nahoru i kdyz ty vykyvy jsou.. na livu to je trochu jinak ale to jsem popisoval uz ve vlakne k aktualnimu deni.. Zatim jedu jeden vstup i kdyz bych opravdu chtel jet dva ale nemam na to kapital... prikladam tady ekvitu ciste mechanickeho systemu dva vstupy denne od 22.9.09 co jedu live 1.vstup a paper 2.vstup.. .takze i ted ve "spatnem" obdobi pro mechaniku to porad jeste vydelava, Do budoucna pojedu porad dal a nechci nic menit dokud to nebude opravdu nutne... Moje vstupy nejsou na prolomeni 1. korekce o te si myslim spis to ze je az moc dobre videt a vypada moc jednodusse na zobchodovani a proto je tam spousta falesnych prurazu atd je potreba do toho jeste neco privymyslet ale sam nevim co a snazim se na to prichazet.... Jinak na zacatek bych mechanicky system naprosto doporucil vsem traderum nehledte na vysledky hlavni co vas musi zajimat udelat si kazdy den ten jeden obchod presne podle planu a zapsat a divat se na trh jak se chova ale uz nevstupovat... takhle jet aspon nekolik mesicu a na zaklade toho pak sestavovat lepsi systemy... a jestli vas ty prvni 3 mesice mechaniky nahodou sroluji o 2000 usd tak to nereste berte to jako vyborne skolne za dodrzeny plan a ne ze jsem projel penize...

11608

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 50
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

roman06: takisto idem mechanicky system, zatial mam 66 obchodov za sebou a co sa tyka vysledku mam dost podobny s tebou zatial. po cca 100 obchodoch by som chcel byt priblizne niekde kde ty, tak uvidime. rozdiel je, ze nemam az take velke serie strat, ale mam trochu vacsi SL, takze obcas dojde k prepadu kapitalu. jeden taky cca 1000 dolarovy som mal aj ja, ale konzistentnym obchodovanim som sa z neho dostal ako ty. tak drzim palce do dalsich bojov nech sa dari...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Zdravim, chcel by som sa spytat v ktorom vlakne najdem povodny popis systemu. Vo vlakne o aktualnom diani na trhoch som je iba spomenute ze nadvezuje na Tomassinove vlakno, ale aj po niekolko hodinovom browsovani fora som to vlakno nenasiel. Mohol by niekto pastnut odkaz toho vlakna.

Vdaka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yax Napsal:
-------------------------------------------------------
> jardys:
>
> hledal jsem včera něco ve starších diskuzích a
> mimochodem jsem našel tvoje příspěvky z července,
> které byly v hodně podobném duchu. Chápu to pokud
> si chceš pořád hrát a zakládat stále nová dema a
> na nich čekat, až se to otočí. Ale pokud chceš v
> budoucnu reálně obchodovat, tak jsi zbytečně
> přišel o 4 měsíce, kdy ses mohl něco naučit.
>
> Láďa
>
>
ahoj.

já jsem už demo přestal bez kapitálu to není ono a do budocna to vidím zle,velmi zle.

jardys

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...