Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Breakout první korekce - automatické testování v TradeStation


Doporučené příspěvky

bulli
Ale to je právě běžná věc. Kdo chce uspět, ten to musí zkousnout. Že trhy třeba 1/4 roku málo trendují a ty jsi kolem nuly. A to je ještě dobrý výsledek! Je třeba obchodovat alespon dva různé trhy, aby se eliminovaly ty horší měsíce nebo k tomu přidat obchodování opcí právě pro případ, že se trhy málo hýbou. Proč myslíte,, že tady finančníci přibrali obchodování opcí? Pokud mi nevěříte projděte si equity různých obchodníků a zamyslete se nad tím. Nějaká byly i tady na finančníku. Já např. sleduji vývoj obchodníka Brady Preston, který je na 3 místě ! ve světovém šampionátu tradingu.
Pro příklad uvedu jak si stojí. V půli srpna měl zhodnocen účet o 42% a k dnešnímu dni má zhodnocení jen 28%. Takže za 4 měsíce je minus 14%. Jeho maximum bylo 11/9 na 70% a od té doby prakticky ztrácí a čeká na to až se mu začne dařit, aby se mohl opět dostat nad oněch 70% a pokračovat dále v růstu.
Mnoho lidí (ne-li všichni) si zde myslí, že budou měsíčně konzistentně vydělávat 3000 a na konci roku budou milionáři. Čím dříve sundáte růžové brýle, tím lépe bude pro vás.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MNovak
Když to tak čtu, tak uznávám, že máte pravdu. I přes ten dlouhý DD tento systém stále naděluje za rok slušné zhodnocení. Přiznávám, že pro mou netrpělivou povahu to doteď bylo nepřípustné, plácat se čtvrt roku kolem nuly. Nyní asi svůj postoj poopravím. Přesto chci zjistit, zdali nepůjde ze strategie získat více optimalizací otevíracího rozpětí a posunem SL na BE.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bullin:

jeste jenom doplneni, co psal MNovak.
Je to system vhodny pro zacatecnika a zeptej se jakehokoliv zacatecnika, jestli byl po prvnich 3 mesicich ziveho obchodovani na nule. Myslim, ze ta nula je velky uspech. Navic super jednoducha pravidla, ktere neni vubec zadny problem dodrzovat. A opet obligatni otazka, kdo muze rict, ze prvni 3 mesice live jede 100% podle pravidel.
Navic je to system s jednim vstupem denne, takze uz z principu nelze ocekavat podobne vysledky, jako ma nekdo, kdo ma 2 a vice vstupu. Aby nekdo vydelaval 2000 mesicne na kontrakt, tak musi mit uz par roku zkusenosti a ja si myslim, ze takovyto vysledek neni vubec treba.
A take staci par uprav a system byl dohromady ziskovy i posledni 3 mesice roku - u me treba na NQ s par filtry, ktere byly zmineny v diskuzi:

www.financnik.cz/forum/read.php?7,141191,152540#152540

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vydělat 2000 na kontrakt je relativně velice snadné ! Ale je k tomu třeba mnohem vyšší úřet než 5 či 10 000 USD a HLAVNĚ !!! 1 systém či pattern je naprostá blbost. Já jedu 12 systémů na 7 trzích a za poslední 4 měsíce zarobily 3systémy a zbytek je ve ztrátě nebo na svých. Ale přitom jsem výrazně za 2000 USD na kontrakt měsíčně. Trading je z 50% o diverzifikaci. Jen to chce zkusit i něco jiného než pro většinu smrtící daytrading :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...