Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

images:

Béžová kniha je ukazovateľom ekonomickej aktivity v jednotlivých regiónoch USA a indikátorom budúcich rozhodnutí FOMC o vývoji monetárnej politiky. Ide o zhrnutie diskusií o súčasných ekonomických podmienkach, ktorý je vydávaný 8-krát do roka. Každá z dvanástich bánk federálneho rezervného systému zbiera informácie o ekonomických podmienkach z rozhovorov s riaditeľmi bánk a najväčších spoločností, ekonómov, trhových expertov ai. Béžová kniha sumarizuje informácie podľa jednotlivých sektorov a oblastí. Nevyjadruje však názory Rady federálneho rezervného systému ani Federálnych bánk, ale len sumarizuje komentáre zo spoločností a kontaktov mimo Federálneho rezervného systému.
Dôležitosť: "C"

Link to comment
Sdílet pomocí služby


images: jasně, pokuď máš systém který ti nedává příliš falešných signálů bylo by škoda ty dopolední vzkříšovačky
nevyužít ale fakt je že toto je supertrend a kdo jede v něm od začátku (namodro) je již víc jak týden easy.
Netvrdím samozřejmě nic o tom co je lepší či nikoliv, obchodní systém si musí každý najít sám (a o testovat).
Ještě jedna maličkost - v takových trendech je nutno brát fundamenty s nadhledem, mnohdy se pohyby po
fundamentech zdají nelogické což je samozřejmě způsobeno dominující náladou na trzích.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Holoubek: Souhlas, o tomto faktu jsem se již mnohokrát přesvědčil, kdy trh na fundamenty reagoval naprosto nelogicky. V ty chvíle mám vždy sto chutí jít se zabarikádovat zpátky jen do TA. Ale pak mně stačí projít si svoje obchody a podívat se, díky čemu se mně daří nejvíce sbírám bodíky, byť zatím jen fiktivní... :)
K té "nelogičnosti" FA- myslím, že Ty sám jsi velice solidní překvapení zažil při nedávném vyhlašování úrokových sazeb ECB a následné reakci Eura...
Hold smiřme se s tím, že Trichet je stará liška podšitá..... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...