Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky

Viac nám môže napovedať poobedie a správy o výstavbe v USA:...Dnes odpoledne se bude netrpělivě čekat na zveřejnění americké statistiky ze sektoru nemovitostí. Další ochlazení bytové výstavby by mohlo změnit pohled na další vývoj měnové politiky amerického FEDu....
Takže uvidíme, či padnú silné hranice 1,2600 alebo 1,2530.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pokud půjde euro lehce přes 1,26 a brnkne o 1,2610..vidím to na lehký uptrendík...dnes mimo USA dat z výstavby, která vypadají na "mírný Up nebo šul-nul", žádná překotná data nejsou (mimo Kanadu-inflace v 13,00 hod. - CAD v závěru minulého týdne ztratil cca 150 bodů a jsem zvědav co přinesou dnešní data)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

data dopadly pro CAD celkem asi příznivě a něco z těch ztrát vůči USD umazal...já uzavřel se ziskem jen 30 pips, ale zkusím zadat entry na short tak na 1,1170, těžko ale říct co udělá s dalším vývojem USD/CAD výstavba v USA ve 14,30 hod., třeba se to o5 vrátí na původní hodnoty někde k 1,1250...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kedze som v minulosti skusal FX obchodovat ako sa mi chcelo a smozrejme krvopotne vynalozeny zisk za obdobie niekolkych tyzdnov som zmazal v priebehu 1 hodiny a siel som do straty, skusm teraz taktiku stoplossu. Na grafox 5minutovych mam vo VTcku na hlavnych paroch tieto TA. Pivot Point - Daily - Fibonanci Ratios, Juice, RSI vsetko standardne nastavene ako mi to VT ponuka. Iba v RSI mam aby ciara bola cierna nak to dobre vydim. Ked vojdem do pozicie vecinou cez FD, hned zadam stoploss, ktory mi ponukne a neham ho tak, kim sa dostavy na hranicu, kedy ho mozem posunut na najblizsiu plusovu hranicu. Postupne to dviham a skusam pokial sa da ist najvysie. A teda poziciu ukoncujem tim, ze mi ten stoploss mi ju uzavre. Ak by som vtupil a neslo by to mne do trendu, tak mi vymietne stoploss, teda mam jeden minusovy obchod. Ale co sa tika plusovych obchodoch, tak pojdem kam ma to pusti a nemusim uvazovat, pojde to hore nepojde? Uvidim ake budem mat vysledky. Ide mi hlavne oto pri FD urobit obchod a vytlc zneho co sa da. Proste nespekulujem a idem dalej, pusti ma OK. Nepusti ma dalej, ale budem v pluse, nevadi dalsi obchod v zisku aj ked povedzme len 1$.
Dnes som urobil tento obchod: Uvedeny cas je na grafe co bol, teda NY.
Vstup 8:50:46 - 9:02:23 Vystup |GBP/USD| 1 LOT| BUY | 100$ zisk|Open 1.8401| Close 1.8411
Pocas mojej pozicie to bolo najvysie 150 $ a najnizsie - 40 $ ak si dobre pamatam. Takze nieje zle za cca 12 min.
V reports je nejaky begining balanc vypisany, to neviem co znamena, len tusim a je tam toto $4,663.68
Teda neviem ci som to dal do dobrej temi, ale celkom sa mi to na prvy krat podarilo. Neviem co nato skusenejsi tradery, tak by nebol odveci, Vas komentar. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

myslím že vzhľadom na dáta z usa by sa dalo čakať mierny zisk dolára. Neviem čo sa chystá zajtra, takže dlhodobejšie zisky asi budú závisieť od prípadných ďalších dát. Celkovo si myslím že prichádza ku klasickému získavaniu meny, ktorá je pre odberateľov lepšia - teda dolára. Klasický prípad neakceptácie drahej libry a eura, čo bolo vidno aj na nedávnom zahraničnom obchode nemecka a eu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ICE [SR]:
Podobné příspěvky by spíše slušely vláknu k obchodních systémům....
Přesto že nejsem zkušený trader, stručně odpovím. V popisu toho systému máš hodně neznámých. Měl by jsi konkrétně rozvést, jak přesně využíváš zmíněných indikátorům ke vstupům. Výstupy jsou jasné- jak píšeš posouváš SL. Což obecně určitě není špatnou strategií, chce to však dost citu- a když k tomu máš ještě respektovat striktní MM- není to žádná sranda. Vhodnější by spíše bylo nějak si ten posun zautomatizovat buď pomocí posuvného trailing SL (součástí VT), nebo pomocí nějákého indikátoru- primárně k tomu předurčený třeba Parabolic SAR, zajímavé jsou i Sidovy PP... :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marcus:
"Klíčovou událostí dnešního dne bude zveřejnění zápisu z posledního zasedání bankovní rady Bank of England. Všeobecně se předpokládá, že pouze jeden z členů hlasoval pro zvýšení britských úroků. Větší počet hlasů s podobným názorem by mohl libru katapultovat směrem k 1,8550/60 GBP."

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...