Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Brainstorming, mozkový trust - spolupráce ve skupině


majkll

Doporučené příspěvky

Mcwoj.

Když půjdeme ve volnosti skupiny do extrému, pak si můžeme vytvořit svojí vlastní skupinu, aníž by o ní jiní zainteresovaní věděli. Pokud se nám nepodaří najit lidi z našeho okolí, pak nastává velký problém v tom, jak a kde se má skupina scházet. V tomto případě si mohu já sám určovat svoje priority a hledat lidi, kteří do mé koncepce zapadají a podle mé potřeby je budu já sám vyhledávat a s jejich pomocí řešit svoje otázky, aníž by si to oni sami uvědomovali. V mé mysli bude existovat skupina, která vlastně ve skutečnosti neexistuje. Je to extrém, ale i tato možnost existuje. Možná, že to působí sobecky, ale toto řešení by pro mě mělo mnoho výhod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 35
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Merkur

trefil si do cerneho. to je muj pripad, nez hledat a seskupovat jednu skupinku mam skupinek vic(spis tak o jednom,max dvou lidech) a podle nich jsem si je zaskatulkoval do sve oblasti proc se s nima schazim, a neni to vse jen o uspechu,cilevedomosti. jsem rad ze znam nekoho kdo je chytry a se kterym se muzu naplno otevrit a sve myslenkove pochody vyjadrit protoze vim, ze dana skupinka(clovek) me pochopi,protoze je na tom podobne, a to vubec nemusi byt trader ,podnikatel, ale lidi casto ctou podobne knizky a ty myslenky nekde se zmnozuji ale jde o jeden princip a casto narazis,kdyz se vice otevres danemu clovek ze nakonec je daleko ,,chytrejsi,, nez je a ze vlastne si plne rozumite diky principum ziskanych z knih a hlavne jejich pohopeni,a jsou to myslenky typu univerzalnejsich charakteru,nez ty nuance ruznych oboru. pak mam zase skupinku abych nebyl jen pouze chladnym bezemocnim clovekem treba skupinku pritelkyne a rodice, musim se knim chovat jinak, nemuzu na ne byt primy a nekompromisni jak to potrebuji ve svem pristupu treba k tradingu, to bych si je odrovnal a ztratil ,,skupinku pro emocni vyziti,, .zdato byt sobecke ale myslim ze je to vsem napomocne, takze nakonec svoji sobeckosti delas radost i jinym. i davas ne jen vyuzivas. proto souhlasim a chapu podstatu teto myslenky myslet nad skupinkou volnejc,protoze nikdy nevis co z daneho cloveka vymacknes a pro jakou ,,skupinku,, ho muzes zaradit a ,,vyuzit,,.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

Zdravím,
někde jsem četl, že pokud je pohromadě víc lidí, kteří se zabývají stejnou věcí, dokážou najít líp a rychlejc řešení i těch nejzapeklitějších problémů, mám dojem, že termín pro tento způsob fungování se jmenuje synergie...-)))?? Co se týká mě osobně (a myslím, že by lidí se stejným názorem bylo víc) myslím, že by bylo super, kdyby se lidi zabývající se tradingem scházeli alá podoba klasických kroužků kde by si mohli vyměňovat zkušenosti, poznatky apod. Myslím, že by to pomohlo nejenom začátečníkům ale i pokročilým... Škoda, že něco takového neexistuje....mohlo by se to jmenovat např.kroužek Finančník nebo Trading kroužek...??-))). Myslím, že třeba u nás na zlínsku by byl zájem velký, já sám bych se určitě přihlásil...kdybych měl kam...
Mike

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Mcwoj,

díky za reakci... Asi máš pravdu, ale i přesto si myslím, že by to mohlo spoustě lidí pomoct je k této věci trochu víc, rychlejc a hlavně líp navést na tu správnou cestu klidně i formou vzájemného předávání si zkušeností... Aspoň já mám nějaké info o skupinkách které fungují na této bázi třeba na brněnsku a okolí což je škoda, že zdes u nás nic takového nefunguje...myslím, že vznik takových "kroužků" je pouze otázka času... Co se týká tohoto příspěvku je v tomto vláknu v pořádku anebo se pletu...??? Do kterého jiného vlákna by se dalo toto téma vepsat?

Mike

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...