Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Options Oracle


goody

Doporučené příspěvky

  • 2 years later...

to goody:

Rozdíl mezi TOS a tím druhým softem (nevím, co to je za program) může být v rozdílném způsobu výpočtu greeks atd atd...
V TOS je dá upravit v sekci Setup -> General - > Volatility Strategy -> 3 možnosti způsobů výpočtů...

Tom

P.S. Jo aha, ten druhý soft má být asi Options Oracle - neznám :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jirib Napsal:
-------------------------------------------------------
> Funguje vám ještě někomu Options Oracle? Pokud
> ano, jak?


Objevil jsem ho minulý týden, ale nejsem schopen připojit se k datům. Vyskakuje okno "Current Configured Preferred Server is Not Available. Using 'PlugIn Server US(CBOE)' Instead."

asi to vzdám, ani na fóru tvůrce programu jsem řešení nenašel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...
  • 2 months later...

to Jary:
Jasně že jsem testoval a zkoušel různé varianty, nejen ty dvě co se učí tady na finech. :)
Ale fakt se mi o tom nechce psát, už mě to nezajímá. Ono nešlo jen o ztracené peníze, zase tolik jich nebylo, ale o něco důležitějšího - o čas. Jestli je Cuprumovovi nebo někomu cca 20 let, tak může klidně věnovat 10 let zkoumání a testování něčeho, co se nakonec ukáže jako ztráta času, přičemž to tušil už daleko dřív. Zatímco já jedu už šestý gumy, takže hodnotu času vnímám jinak. Když jsem ani za dva roky neviděl světlo na konci tunelu, řekl jsem si "tak dost", je přece dost jiných, slibněji vypadajících chodeb, které je možno zkoumat. Nebudu přece trčet v jednom blbým tunelu a čekat, až se tam na mě rozsvítí to finální velké světlo... :)
Sorry za trochu adventního humoru. :)
Z mé strany fakt už konec debaty na téma IC.
PP

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...