Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: SierraChart a dostupná historická data


Doporučené příspěvky

To all: Pouze potvrdím, že vše funguje, mám SC i live daty od Barchart a naprostá spokojenost. Dříve koupen level 2, nyní pro live od BCH level 3.
To Petr: Dobrý článek na oživení a připomenutí již probíraného, avšak mám dotaz zda s SC a nějakým doplněným programem či Excelem lze tak pohodlně backtestovat jako s NJ a BTHelperem, velmi by to pomohlo myslím, že nejnom mě. Lze MSA nějak propojit se SC (s daty, výsledky papertradingu)? Díky za odpověď. Jirka

"Je lépe zapálit svíci než proklínat houstnoucí tmu" :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pouze zde připomenu, že pro přehrávání dat pro baktest již nelze použít kombinaci SC + Brackettrader, šlo to do verze SC507. Po diskusi se supportboardem SC a autorem BT mám pouze tato zjištění. Autor BT se prý snaží (nyní asi už ne :) ), ale sám tuto kombinaci již nepoužívá a pro SC je BTlink zastaralá featura, kterou už nepodporují, muselo by se to přepsat pro nové verze SC a proč to prý takto dělat, když SC má vlastní obchodování zabudováno, tak ať použiji to od nich - SC. To jsem sice zkusil, ale nesedí mi to, takže mám nainstalovanou aktuální verzi SC a pro případný trénink mám na jiném disku SC507, kterou vždy nakrmím česrtvými daty ručně. Ninju nechci, neumí nastavit cosi, co potřebuji. Ale ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

neb:
Ve verzi 6.x jsem nemohl nastavit v indikátorovém grafu nezávislý rozsah třeba CCI + %R. Ve Sieře to lze. Třeba jsem ale jen blbě koukal. Zase Sierra neumí nastavit, aby se indikátory vykreslovali jen po ukončení baru, to NT umí. Ve S se na to musí před rozšířenou funkci, chlapci ze S neplánují, zatím, tuto featuru přidat...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...
  • 10 months later...
×
×
  • Vytvořit...