Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Financnik.cz

Diskuze k článku: SierraChart a dostupná historická data

Doporučené příspěvky

To all: Pouze potvrdím, že vše funguje, mám SC i live daty od Barchart a naprostá spokojenost. Dříve koupen level 2, nyní pro live od BCH level 3.
To Petr: Dobrý článek na oživení a připomenutí již probíraného, avšak mám dotaz zda s SC a nějakým doplněným programem či Excelem lze tak pohodlně backtestovat jako s NJ a BTHelperem, velmi by to pomohlo myslím, že nejnom mě. Lze MSA nějak propojit se SC (s daty, výsledky papertradingu)? Díky za odpověď. Jirka

"Je lépe zapálit svíci než proklínat houstnoucí tmu" :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Pouze zde připomenu, že pro přehrávání dat pro baktest již nelze použít kombinaci SC + Brackettrader, šlo to do verze SC507. Po diskusi se supportboardem SC a autorem BT mám pouze tato zjištění. Autor BT se prý snaží (nyní asi už ne :) ), ale sám tuto kombinaci již nepoužívá a pro SC je BTlink zastaralá featura, kterou už nepodporují, muselo by se to přepsat pro nové verze SC a proč to prý takto dělat, když SC má vlastní obchodování zabudováno, tak ať použiji to od nich - SC. To jsem sice zkusil, ale nesedí mi to, takže mám nainstalovanou aktuální verzi SC a pro případný trénink mám na jiném disku SC507, kterou vždy nakrmím česrtvými daty ručně. Ninju nechci, neumí nastavit cosi, co potřebuji. Ale ...

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,
To: blecha, mohl bych se zeptat, co konkrétně Ninja neumí? Pokusil by jste se to byť jen maličko přiblížit? Věřím, že to půjde i bez odhalení toho, co jste taktně neodhalil :-)).
Zdravím a přeju dobré obchody...

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
neb:
Ve verzi 6.x jsem nemohl nastavit v indikátorovém grafu nezávislý rozsah třeba CCI + %R. Ve Sieře to lze. Třeba jsem ale jen blbě koukal. Zase Sierra neumí nastavit, aby se indikátory vykreslovali jen po ukončení baru, to NT umí. Ve S se na to musí před rozšířenou funkci, chlapci ze S neplánují, zatím, tuto featuru přidat...

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jak je to s rozsahem historických dat. Petr v článku uvádí, že jsou dostupná ticková data do poloviny roku 2006. Můžete mi říci jak je to s minutovými grafy?
Díky
David

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Chtěl bych se zeptat jestli jsou uvedená historická ticková data vhodná pro bactesting indikátoru CCI na grafech VOLUME (1000 a 2000), případně jestli se od reálu hodně liší. Chtěl bych začít bakctestovat obchodní systém za pomocí Sierra Charts + balíček Special Features. Dík

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.