Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zpoplatneni nevykonanych prikazu?


jaaan

Doporučené příspěvky

Zdravim ve spolek,

Uz se vam nekdy stalo, ze vam z IB poslali zpravu nadepsanou "NOTICE OF HIGH ORDER RATIO"?

V ni se pise, ze mnoho mych orderu neni nikdy vykonano, a tim zbytecne zatezuju vypocetni kapacitu IB.

Je to tak, vstupuju do trhu na Stop prikaz, ktery je umisten kus nad/pod aktualni cenou, a ma platnost jen nekolik hodin. Posledni mesic byl nejaky mrtvy, a tak se pres 90% mych prikazu nevykonalo a zrusilo.

IB varuji, ze pokud budu timto zpusobem pouzivat jejich platformu i nadale, muzou sahnout k protiopatrenim - bud mi zpoplatni i nevykonane prikazy, nebo mi omezi obchodovani.

Mate s tim nekdo zkusenost? Taky vam prisel takovy notice? A opravdu pak IB podnikli nejake drsne kroky?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Veronika:

Jo, to jsem pro strucnost neuvedl, oni pocitaji i modifikaci prikazu za operaci, ktera je zatezuje. Prumerne 10 vytvoreni a modifikaci na jednu exekuci se povazuje za prijatelne, pri vetsim pomeru uz se ozvou.

Zde je kompletni info.
ibkb.interactivebrokers.com/node/1343

A zde vynatek z mailu:

We have noticed a very high ratio of orders and order modifications relative to the number of executions in your account XXXXXXX. Every order instruction submitted by you (includes new order submission, order modification, cancellation) utilizes computing power. Excessive order activity can slow down IB systems and negatively impact other clients.


IB monitors order/trade ratios to prevent excessive and unnecessary system resource utilization. As a general rule, a ratio value less than 10 order actions per 1 execution will generally be acceptable, although fees may apply for certain markets where the ratios exceed 5:1. Above 20:1, IB will request clients using automated order management tools to optimize their order management behavior. Above 100 orders per execution, or if our analysis indicates a systematic misuse of IB's automation services, IB may take steps to reduce the system utilization including: charging a fee for order modifications (typically 20% of the commission for an execution), or limiting access to API services.

Jan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...