Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

CMSFX prechazi na Forex.com ???


grizzli

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 60
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

no včera byl v USA svátek, takže se celkem nic nedělo, já jsem se dostala v pohodě všude i si pročetla diskuzi na stránkách CMS (i když moc příspěvků tam nebylo). Forex.com jede přes MT stejně jako spousta dalších, tam není co objevovat, spíš by mě zajímal ten broker jako takový, co o něm víte?...a hlavně, KDE JSOU VŠICHNI????

Link to comment
Sdílet pomocí služby

teraz som pisal ma ich chat a dostal som takuto odpoved

We apologize for the inconvenience unfortunately our systems are currently experiencing some ISP related difficulties preventing clients from connecting to our systems. Our technicians are currently working on this however they are unable to update us on their current status. We regret that we have no further information at this time in regards to our system availability. If you are a live client, you remain able to contact the dealing desk directly at 212 563 5151 or 212 563 6454.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, včera jsem se zeptal přes e-mail u společnosti TRIM Broker, a.s., protože spolupracují s VT CMS i Forex.com a odpověď :
" Spoločnosť CMS Forex pripravuje transfer obchodných účtov pod spoločnosť Forex.com. Žiadna z týchto spoločností neukončuje svoju činnosť, avšak spoločnosť CMS UK bude poskytovať svoje služby už iba inštitucionálnym klientom. Preto sa bude realizovať prechod účtov pod spoločnosť Forex.com. O zmenách budeme informovať dnes vo večerných hodinách. Zisťujeme ešte všetky detaily tohto transferu s danými brokermi a keď budeme mať kompletnú informáciu budeme generálnym emailom informovať všetkých klientov. Z toho, čo aktuálne vieme pravdepodobne nebude možné využívať platformu VT Trader.

Poprosím Vás o trpezlivosť, všetky potrebné informácie dostanete k dispozícii v priebehu niekoľkých hodín."

Upřesnění informací zatím jinak žádné.


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...