Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

CMSFX prechazi na Forex.com ???


grizzli

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 60
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Panker: dekuji, uz jsem vse vyresil prave nalezenim onoho vlakna........jinak CMS nekonci s VT, jen nebude poskytovat sluzby retail klientum. ale na jejich strankach pisou, ze VT bude dal k mani na charting v rezimu DEMO pro vsechny

jinak uz se moc tesim k Dukascopy, jejich platforma J Forex sice neni VT, ale taky neni uplne zla......hlavne jsou skvele ty mikroloty...........

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Když tak nad situací přemýšlím, tak by mě docela zajímalo, jakým způsobem je u společností ochráněný náš vložený kapitál nebo ten, který předpokládáme, že ho vložíme, pokud se rozhodneme obchodovat live.
Když se mi u CMSFX přihodilo, že nemůžu znovuaktivovat můj demoúčet proto, abych si doplnil svoje poslední obchody do deníku a zpracoval poznámky. Tak kdybych si neuložil grafy s formacema, kterými jsem prošel, tak nemám žádný data pro poctivej backtest.
Zarazilo mě, že mi z CMSFX, byť velice ochotně, sdělili, že nelze otevřít znovu stejný demoúčet, pouze založit nový. Jakožto nováček tuto skutečnost vítám, přechod na live si asi dost rozmyslím, když nevím jak mi ochrání kapitál.
Mam docela obavu z tohoto. Jak to vnímáte vy?

Rád bych radu od zkušenějších traderů v této věci.
Předem děkuju
zdravím
a přeju dobré obchody

Link to comment
Sdílet pomocí služby

makron,
možná jak komu. Já jsem například dostal první zprávu 12.10. ve 23:01hod. s tím, že CMSUK končí 15.10. a že pokud chci tak mohu účet vypovědět nebo ho převést na Forex.com. I tady na foru o tom začal psát prvně 9.10. "grizzli". Další zpráva byla až 16.10. v 7:26 hod. s tím, že se převod a ukončení se přesouvá na nejzasší termín 22.10. Jsem u CMSUSA a následně CMSUK od roku 2005 a to jednání mě taky nesedí. Ale jinak si na CMS a jejich VT nemohu stěžovat až na nějaké výpadky ke konci, ba naopak teď zkouším MT4 a dost tápu a vyptávám se. Například při třech otevřených obchodech jsem skoro šílený, protože z grafu poznat který TP nebo SL patří ke které otevřené pozici je skoro nemožné. Mluvím o otevřených pozicích na jednom páru. Ano má i své výhody a pro ty kteří obchodují MT od samého začátku a trochu umí programovat to bude platforma nej.
M

neb:
nic ve zlém, ale nechápu jak si můžeš stěžovat na to, že nemůžeš pokračovat v DEMU (co chceš je to zadarmo) a z toho usuzovat, že ochránit budoucí kapitál na live účtu bude problém. Kdyby CMS byla podvodná firma, tak se o tom na foru určitě dozvíš. Z vlastní zkušenosti DEMO a LIVE je jako černá a bílá nebo nebe a peklo. Je pravdou, že každý si tím prošel. Jinak doporučuji DEMO na osahání a live ve velikosti mini, začít obchodovat živě a pochopíš o čem je řeč. :)
Hodně úspěchů. M

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
chtěl bych se s vámi poradit, otevřel jsem si 14. denní demoúčet u Dukascopy, používám MT4. Ve spodní části obrazovky metatraderu CMSXF zobrazoval aktuální stav účtu + ztrátu/zisk. Nevěděl by někdo jak nasttavit MT4, tak aby se zobazoval stav účtu u Dukascopy?
Předem moc děkuju za info, když to vypátrám dříve, tak to dám na webík.
Zdravím

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mill, Lucinka215: prostě je potřeba k obchodování přes MT4 založit nový live účet. Jsou to jejich pravidla, tak na tom není, co poradit :) Buď to respektuješ, nebo jdeš jinam. Založení nového live účtu mi trvalo asi týden (v pondělí jsem o něj žádal, v pátek ho schválili).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...