Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

CMSFX prechazi na Forex.com ???


grizzli

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 60
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

tak ještě jednou k Dukas... v diskuzi o spolehlivosti brokerů jsem si přečetla, že " .....se nebudu bavit o brokerech typu dukaskopy a jim podobny kde je kvalita vykoupena vysokym vkladem"...tzn., že se asi něco změnilo, protože minimální vklad je u Dukas 1000 USD a umožňují obchodovat i mikroloty (tedy 0,01), ta platforma se mi zdá dobrá, dost untuitivní, vše potřebné jsem nastavila a zvládla bez nějakých nápověd..tzn. zvládne to každý :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To [bold]nohavica[/bold]:
Pokud si zmenil ucet, tak napis do cms, ze chces zmenit ucet (vc. cisla noveho uctu-musi byt samozrejme na tve jmeno atd...), ktery si u tve osoby vedou, pockej az ti to zmeni, a pak proved prevod.

To [bold]All[/bold]:
- Zrusit ucet lze u cms do 15.10 do vecera. Staci jim napsat na optout@cmsfx.co.uk s tim, ze rusite ucet a chcete prevezt penize zpet na vas bank. ucet.

- Co malo vim, tak forex.com nikdy nepatril k prednim/renomovanym fx brokerum. Neni tedy duvod tam prechazet, zvlast kdyz jsou dnes jiz dostupne vyrazne kvalitnejsi volby.

- Jinak u Dukase je min vklad 1000USD/EUR ... a mozno obchodovat miniloty, resp. 10.000 jednotek meny, paka 100:1, vic k zalozeni uctu je tu na foru rozebrano. Jednani profi, platforma jeste lepsi, ceny a spready vyborne, exekuce perfektni. Doporucuju vyuzit jako IB pro Dukase Triquetra Financial group - www.triquetrafg.com/index.php , kterou spoluzakladal legendarni [bold]Sid [/bold] (podpora od nich je v CZ).

- Co se tyce zakladni platformy Dukase (Jforex) vs MT4 indikatory a strategie, tak je mozne vyuzit schopnosti Jforex prekonvertovat otevrenou strategii/indi v MT4/5 do javy/c++, resp. do jazyku, kteremu Jforex rozumi, nebo vyuzit "premosteni" komunikace mezi Jforex a MT4/5 (kdy v MT4 vam jede indi/EA a kdyz hodi signal, tak se preposle do Jforex a pres platformu Dukase do trhu ... vice na www.dukascopy.com/swiss/english/forex/jforex/third-party-solutions/mt4-jforex_bridge/ - predem rikam, ze ani jedno jsem osobne nezkousel, protoze je pro me jednodussi psat AOS primo v jave, kterou spolu s C++ Jforex primo podporuje...

Vsem preju fajn den a at se dari obchody!

l.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...