Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Finančník.cz děkuje za přízeň v roce 2010 a přeje co nejhezčí Vánoce!


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 40
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Vsetkym prajem krasne vianoce a stastny novy rok.
Nezabudnime si na novy rok dat vsetci nove ciele a potom sa snazit o ich naplnenie postupnymi krokmi.
Pretoze nenadarmo sa hovori ze "ciele su aktivity nie vysledky"

P.S. v zivote su peniaze dolezite a je skvele poznavat cestu ako sa k nim dostat zdravsim sposobom ale laska, zdravie a stastie je to najdolezitejsie v zivote. Ked mi snubenka oznamila ze budem otcom, prinieslo mi to mnohonasobne, milionnasobne vacsiu radost a stastie ako to ze na moj ucet pribudlo par tisic eur za par dni.

Vsetkym stastne a vesele.

:)

Lukas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Musím taktéž jak jinak poděkovat všem co mají s Finančník.cz co dočinění jak jejím tvůrcům tak lidem s ním spojeným a samozřejmě všem traderům, kteří využívají tyto stránky jako vzdělávacího manuálu a pomáhají tím nejen sobě ale svými příspěvky i ostatním a o tom to je. Přeji v novém roce 2011 hodně trpělivosti,zdraví, hodně splněných cílů nejen v tradingu ,ale i v osobním životě. PS: Dle slov Tomáše jsem i já si dal během svátků cíl věnovat se studiem a čtením knihy Jak se stát intr.finančníkem. a Kompletní průvodce úspěšného finančníka. Takže bude opravdu co dělat už pro to že mám od nového roku padáka v práci kvůli snižování stavu Možná je to divné ale jsem za to rád neboť bude spoustu času něco pro sebe udělat. Ještě jednou přeji úspěšný rok 2011 (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...