Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Financnik.cz

Diskuze k článku: Finančník.cz děkuje za přízeň v roce 2010 a přeje co nejhezčí Vánoce!

Doporučené příspěvky

Děkuji Finančníkovi opět za párádní články za rok 2010, stejně tak za celkový přínos pro rozvoj a mentalitu mnoha jedinců nejen v ČR.
[bold] Jakmile pozitivně změníte myšlení, v podstatě je to už jen malý krůček ke svobodnější a zdravější etapě života. [/bold]
A Finančník tuto změnu podporuje a svými články na tyto změny poukazuje. Ještě jednou díky.

Všem ostatním čtenářům přeji mnoho úspěchů, nejen finančních, a příjemné prožití zbytku roku 2010.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Prajem Financnikovi krasne a vesele Vianoce, uspesny vstup do Noveho roku 2011 a hlavne sa chcem podakovat za velku motivaciu, ktoru mi davate a za vsetko to, co pre nas robite.

Velke DAKUJEM.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Taky přeji všem nádherné vánoční svátky a vše nej do r.2011. Děkuji za směr, kterého se díky Finančník.cz držím. Vím, že cíl se blíží :)

AŤ SE VŠEM DAŘÍ....

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Petře a Tomáši,
děkuji Vám za uvedení a průvod v pro mě naprosto nové oblasti jejíž okraj jsem poprvé zahlédl v lednu tohoto roku. Přeji Vám příjemné a relaxační Vánoční svátky které taktéž přeji i kolegům čtenářům z FINANCNIK.CZ

TomasM

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
tiez prajem vsetkym vela uspechov do roku 2011, ale obavam sa ze sa nemozem drzat autorovej rady ohladom studia cez sviatky. Ked ma priatelka zbada zase pri grafoch, uz ma asi prerazi :D

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
"tak rekni, ze si prejes na jeziska koukat do grafu, ze to je nejhezci darek, co muze byt :D " ... a přerazí ho dvakrát :)

taky přeju hezké Vánoce všem, kteří si je chcou užít..

majkll

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Všem tvůrcům a čtenářům finančníka bych Rád poslal vánoční pozdrav ze vzdáleného Afghánistánu.
I tady si najdu čas na studium tradingu. Všem přeji v novém roce spoustu úspěchů a hlavně
mnoho profitabilních obchodů. (tu)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Také já se přidám k přáním ostatních traderů. Krásné Vánoce a úspěšný rok 2011 Petře a Tomáši !:) JSem naprosto "čerstvá" a trading zatím backtestově oťukávám. Jsem převědčená, že trading je pro každého, kdo je dostatečně houževnatý a má svoje sny, které si může tradingen jistojistě splnit.... :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.