Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

ten denny graf spolu so spravami som vnimal hlavne do longu (neochota uzavriet pod 200-dnovym EMA a tiez ten DB na dennom grafe), na volume 1000 tam boli pekne signaly, len kto mohol tusit ze to tak pofici este som rozmyslal nad longom po 16:39 na cene 798,7 akurat ze po takom uptrende a este proti hranici 800,xx som to povazoval za sebevrazdu.. aj tak by mi nevyplnilo lim o tick

16479

16480

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

21/6/2011 xxx 27.den xxx PAPER xxx Denni Profit: 0$ xxx Celkovy Profit: +38$ xxx Aktualni DD: -493$ Dnes jsem se nechal strhnout informacemi z tohoto vlakna a nevzal jsem 2 vstupy, ktere bych normalne, dle meho OS, mel vzit. A ted si nejsem jist, zda je to spravna cesta ci nikoliv (menit OS za pochodu) Budu rad za kazdy podnet k mym dnesnim vstupum (dnes bohuzel pouze backtestovym)

16481

Link to comment
Sdílet pomocí služby

VizMar:

Soustřeď se na vnímání celkového kontextu trhu. EMAs jsou často jen orinetační malůvka, daleko důležitější jsou například S/R - proč vznikají, jaká je na nich aktivita, atd., ale to jen na okraj.
Ve Tvé fázi vývoje je důležité dodržovat OP přesně, především proto, aby sis vybudoval a zažil správné modely chování, navíc velmi pravděpodobně ještě nebudeš schopen posuzovat změnu situace za běhu na nízkém tf. Obecně je dobře, že máš tak málo obchodů/den. Umožní Ti to více vnímat trh a zbytečně nepřeobchodovávat.
Vím, že Ti to bude znít jako: "ale co tam mám vnímat, když tam nic nevidím". To je normální, po pár desítkách obchodů a pár stovkách hodin u grafů tam toho ani moc vidět nemůžeš. To je normální vývoj, který nejde uspěchat.
Mám z Tebe pocit, že k tradingu přistupuješ poctivě, což Ti sice negarantuje úspěch, nicméně je to dobrý začátek :) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Trh TF-ko se dostalo na celkem kulatou hranici 800,0.
Ja teda nemam žádný statistiky, ale někde sem čet, že je dobry na takový kulatý ceny koukat.
Nevim jestli dal jet plán a brat signaly, nebo radši jen koukat. Bojim se aby mi neco neuteklo a pak mi to nechybělo třeba.
Bude to mít nějaký dopad na další vývoj? Sleduje to někdo dlouhodobě?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

miking, muzes s tim nakladat jako s beznou SR, pokud je beres v uvahu. Samozrejme jsou obchodnici kolem techto urovni neklidnejsi, ale podle premarketu bych ocekaval, ze by nad touto hranici mohlo byt dost stp prikazu, ktere by mohly trh posunout vyse. Na druhou stranu je dneska vyhlaseni urokovych sazeb a to ja na indexech vubec neobchoduju. Hrozi chop.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Pavel K.

mohl bych se zeptat na využití ATR (i když jsem si něco přečet na netu mám v tom hokej), trochu zkoším Vaši nápovědu jak to asi fungují v praxi 3U a ta podpora ATR mi vrtá hlavou.Zatím když ATR bylo kolem 0,48- 0,8 a byl průraz tak věčšinou jsem skončil na SL nebo BE. Když ATR bylo 0,25- 0,48 a pak 0,7 až 0,95 tak byl PT. Píšete že to vyhodnocujete před vstupem jako 2xATR10. Můžete teda trochu naznačit jaké s tím máte zkušenosti.Ď
Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím all, jinak dnes jsem zas spekuloval jen v SIMU, jelikož dle planu mi tam nic nesedělo a býva to věčšinou že před vyhlašením FOMC to udělá trochu pohyb a pak chop skoro až do vyhlášení, ale spolehněte se na to :-) jak to teď stoupá potvora vyhodnocoval jsem to viz screen

16492

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...