Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Financnik.cz

Diskuze k článku: Obchodní příkazy v praxi (2/3)

Doporučené příspěvky

Po dosažení STOP ceny, se nemusí nutně spouštět pouze příkaz Market, ale existuje také možnost spouštět příkaz Limit.

STOP MARKET BUY
STOP LIMIT BUY
STOP LIMIT SELL
STOP MARKET SELL
;)

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Mám takový hloupý dotaz. Když by se v příkladu uvedeném v článku jednalo o "šum" a cena by tedy Stop příkaz nezasáhla, jak tento příkaz následně zruším, aby se nevyplnil někdy později, kdy už to nebude žádoucí?

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
> gumved

To zalezi na platforme/charting software ktery pouzivas. Vsechny nevyplnene prikazy by jsi mel videt, jak tam nekde "visi" a vetsinou je u nich moznost "Cancel". Obcas zadavam prikazy pres Etrade brokera a jejich webovy rozhrani - tam je napriklad treba proklikat se k "Orders" a pak se objevi seznam vsech prikazu (at uz soucasnych nebo minulych). U nevyplnenych je pak status "Pending" a vedle techto prikazu je tlacitko "Cancel", kterym je mozne prikaz zrusit. Ale to fakt zalezi na konkretnim programu.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Chtěl bych se zeptat těch, co využívají příkazy typu stop, na zkušenosti s příkazem stop limit. Váhám, jestli používat stop a riskovat horší plnění nebo raději použít stop limit (obojí nastavené na stejné hodnotě) a naopak riskovat, že se do obchodu vůbec nedostanu. Zajímaly by mě vaše praktické zkušenosti, zejména z trhů e-mini. Díky.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
mizuno:

Pokud zadávám STOP příkaz jako Stop-Loss tak bych nikdy STOP LIMIT nepoužil. Raději přijmu Slip než abych zůstal ve ztrátové pozici.

Z měho pohledu má STOP LIMIT příkaz smysl jen jako vstupní (například pro nějaký systém, který čeká na průraz) s tím, že pokud se příkaz nevyplní, tak holt zůstanu bez obchodu. Ani v tomto případě bych nedával LIMIT na stejnou hodnotu jako STOP ale nechal nějaký rozumný polštář na slip.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.