Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: AdaptradeBuilder 1.2 - nejrychlejší dostupný návrhář strategií současnosti


Doporučené příspěvky

Autor AB Michael R. Bryant mi ochotně zodpověděl několik mých otázek. Krom zde již zmíněných nových funkcí plánuje s další verzí, která by měla přijít koncem července přidat zobrazení jader, které program vidí. Bude tak snadno zjistitelné, jestli je program schopen rozeznat jádra jednotlivých nodů v klastru. Co mě hodně potěšilo, že na několik nezávislých otázek ohledně automatičnosti plánuje v budoucnu tzv. "automatický provoz", kdy při každém novém kole uloží nejlepší strategii dle našeho kritéria do knihovny. Tak bude moc program běžet zcela automaticky třeba týdny a tvořit knihovnu toho nejlepšího.

16622

16623

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 30
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tomu říkám GA-bias pánové:).
V Ostravě "na výšce":) (VŠB-TUO) má do roku 2015 stát 855 TFLOPS dělo ... tam pak můžete utrácet super peníze za super výkony:) Když nad tím přemýšlím, tak si nejsem jistý, jestli by mě tímto způsobem obchodování vůbec bavilo - je to takový boj počítačů proti počítačům. Se svým přístupem si připadám jako člověk proti strojům a to mě baví mnohem víc.
Věřím že, nad válkou mezi stroji a jejich algoritmy zvítězí přístup trénovaného člověka,... ale jak to tak sleduji, tak den zúčtování se blíží každým FLOPem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tu je ten indikátor.
www.edisk.cz/stahni/96312/DataWriter.zip_2.26KB.html

Indikátor výsledky ukladá do Documents adresára, kam presne a pod akým názvom sa ukazuje aj v Output okne.
Predpokladá sa, že oddelovač des. časti čísla vo windowse je nastavený na bodku.

Čo sa týka toho, čo adaptrade generuje, tak v zdrojovom kóde je presne uvedené
čo sa používa s akými parametrami a na čo konkrétne.

V rámci môjho krátkeho tripu do sveta Adaptrade som previedol aj výslednú stratégiu
do ninjascriptu s výsledkom stratovej statégie v backteste NT. Je tam ale príliš veľa odlišností -
v dátach, implementácii použitých indikátorov, odlišností medzi Easylanguage a Ninjascript a implementácii backtestu medzi Adaptraderom vs NT aby to dopadlo inak.

BobSk

Merlin007 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pro BOBSk prosim o uložení totoho indikátoru
> "indikátor, ktorý ukladá OHLCV data z grafu do
> súboru čitateľného AdaptTradeBuilderom"
>
> díky
>
>


Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vsechny tradery,

rad bych si taky vyzkousel tu 14. denni zkusebni verzi, ale nez si ji stahnu, trad bych se poptal ohledne dat. Mate nekdo nejaky tip nebo zkusenosti s daty? Tradestation momentalne nepouzivam, takze volny pristup k temto datum nemam.

Popripade, kde bych mohl data stahnout ci za mensi peniz koupit. Predem moc dekuji za kazdou radu.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díval jsem se na poplatky u tradestationu a je to nějaké divné - pochopil jsem to tak, že pokud budu využívat jejich brokerských služeb, nebudu platit téměř žádné poplatky (chtěl bych používat jen forex) za program ani data, ale samotné používání programu pro ty, kteří nevyužívají brokerských služeb, je šílených 250USD za měsíc. Trochu to nechápu ten diametrální rozdíl.. Nebo to chápu špatně? Jinak 1000USD za AdaptradeBuilder je dobré..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Je tu nová 64bit verze, která alokuje všechnu RAM v PC (větší populace, delší data) a další zlepšení (stoploss exit u každé strategie atd.) Bohužel zatím neobsahuje slíbené multitimeframe + intermarket analýzu ani ukládání nejlepší strategie do knihovny. Snad v další verzi... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Bubaaak Napsal:
-------------------------------------------------------
> zdravim vsechny tradery,
>
> rad bych si taky vyzkousel tu 14. denni zkusebni
> verzi, ale nez si ji stahnu, trad bych se poptal
> ohledne dat. Mate nekdo nejaky tip nebo zkusenosti
> s daty? Tradestation momentalne nepouzivam, takze
> volny pristup k temto datum nemam.
>
> Popripade, kde bych mohl data stahnout ci za mensi
> peniz koupit. Predem moc dekuji za kazdou radu.
>
>
>
Zdravím!
Tiež by ma zaujímalo, aké data, alebo v akej štruktúre dostať do programu. Skúšal som dáta exportnuté z Meta Trader 4. Umožňuje to uložiť do .csv, i do .txt. Keď som to však skúšaj načítať do AB, a zvolil zobraziť, nič mi tam neukázalo. Alebo je chyba vo vnútornej štruktúre? Formát jednotlivých stĺpcov, času, hodnôt? Môže sem niekto zavesiť obrázok z toho prehliadača dát v AB s korektne nahratými dátami? Vďaka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...