Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Různé typy grafů – díl 1, časové grafy


Doporučené příspěvky

Pro začátečníky je to určitě užitečné. Je jen otázka, jestli tyhle články začátečníci čtou - když vidím některé dotazy, zdá se mi, že dotyčný z Finančníka nepřečetl vůbec nic (popř. se nad přečteným vůbec nezamyslel).
Rád si přečtu pokračování, předpokládám, že bude o volume grafech? O těch toho moc nevím a tak info v dalším článku uvítám.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Já musím nesouhlasit... Článek sice popisuje naprosté základy, ale osobně mám tu zkušenost, že tímhle "opakováním" si většinou uvědomím nějakou pro mě novou věc, která mi předtím unikla. Vždy mě to posune dál. Těším se na další pokračování.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Mě se článek líbil a určitě jsem v něm našel drobné novoty nebo spíš se zamyslel nad pár věcma. Každopádně se hodně těším na další díly, které určitě budou mít volume grafy, range bary, momentum bar apod. O tom vím minimum a zajímá mě k čemu jsou užitečné. (tu)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Mě jako začátečníkovi se článek moc líbí a oceňuji podobné seriály, které mi dávají poustu noých informací a vždy mě posunou a něco dál. Nevím jak je to s jinými lidmi, ale já čtu veškeré články (i historicky), forum, manuály a knihy které se na tomto serveru oběví :) (tu)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Na finančníkovi oceňuji to, že když si koupím knihy a nebo přečtu článek, tak to má hlavu a patu a je to vysvětleno do podrobností a pro úplné začátečníky. To má obrovskou cenu, protože když si někde jinde (nejmenuji - je jich více) koupíte knihu ještě dražší a oni vám tam dají černobílý graf a napíšou že ta červená čára překříží modrou a vy vidíte dvě čáry černé tak je to nanic. Takže jen tak dál a držím palce ! RK (tu)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.