Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Základní info o programu MultiCharts


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 97
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

smato Napsal:
-------------------------------------------------------
> tom_czr:
>
(zrejme ale je to dost skreslene ked pouzivam MKT prikazy v strategii.
>
>

Divil byste se, ale je to přesně naopak, zkreslené výsledky při backtestu dostanete nejvíce s použitím limit příkazů. Pouze si u market příkazů zjistěte u těch, kteří daný trh obchodují, jaké dosahují průměrné slippages a ty pak můžete v backtestu zadat (doporučuji radějí přestřelit o 1 tick na každý příkaz) a počítat s nimi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,

jsem úplný začátečník co se týče programu MultiCharts. Mám základní problém, a to načítání historických dat. Po přečtení návodu i všech diskuzí na stránkách MultiCharts i tady na Finančníkovi, jsem problém nebyl schopný vyřešit. Jedná se mi o data burzy NASDAQ od poskytovatele Open E Cry. Konkrétně NQH2, NQM1, NQU1, atd. Když jsem zadal do QuoteManageru potřebný symbol, data mi najela, ale pouze do 6.2.2012. Zkoušel jsem různá nastavení, ale dřívější data nemohu v programu objevit. Máte někdo s tímto problémem zkušenosti? Velmi děkuji za jakoukoliv odpověď.

S pozdravem,

Miky_y

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 3 months later...

Pokusil jsem se po vytvoření AOS, spustit autotrading, ale nedochází k exekuci signálu,v API se mi problem nezdá, manuální zadávání příkazu je bez problému, pokuď autotrading zruším, signál se v Multicharts generuje a zapisuje do grafu, prošej jsem manual, netuším co dělám špatně, máte někdo s tímto zkušenosti, díky
účet je u IB

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

shany dik za rychlu odpoved,
v podstate ja si chcem skusit demo a cez amp stranku sa da stiahnut, ale tam sa stahuje DT verzia, lenze mi neide pripojit sa. Uz som z toho zufali, aj som priamo sa registroval na 30 dni zdarma v multicharts stranke a aj tak sa mi neide pripojit, pri com si myslim ze postupujem spravne. tj new broker - zenfire / rithmic sim - a zadat do mena a hesla prislusne udaje. ale stale to neide a skusal som aj registrovat sa na miruse a ani tam to neide, neviete co s tym moze byt?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger,

neviem Vám viac poradiť, MultiCharts takmer vôbec nepoznám, k obchodovaniu používam Sierra Chart. Kedysi dávnejšie som si chcel urobiť názor na MC, a tak som sa hrabal na ich stránke. Skúste sa teda opýtať niekde na ich fóre, možno niekto bude vedieť poradiť. Alebo napíšte mail priamo na podporu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

×
×
  • Vytvořit...