Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Jaké trhy obchodovat evropské dopoledne?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 47
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Za zminku podle me jeste stoji i 6B (GBP) nebo DX, ktere maji dopoledne take pekne pohyby. Hodnota bodu 6.25$ a 5$ naroky na margin jsou mensi u IB nez vyse zminovane.
Pokud jde o volume to neni uplne nejvetsi ale pritomnost marketmakeru je videt v orderbooku a trh se da bezproblemu obchodovat. Jen je treba pocitat s vetsim spreadem pri vstupu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Roman:

Chcel by som si niečo zistiť.. tvrdíš že si trénoval na forexe kde si riskoval pár dolárov na obchod, čo mi ale vŕta v hlave je že, viem že si flow trader a používaš FP asi aj MP. Som na tom rovnako len používam T&S no a moja otázka je či si trénoval tento prístup na forexe a ak áno ako je to možné kedže spot forex tieto informácie nemá? (tu)

Vďaka za objasnenie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

iigis, vzdyt tobe zrovna jsem to odpovidal minule :) - analyzu delam na trhu 6E s datama od OEC v sierre a obchody odklikavam za market na eur/usd na oande ..... cena je jina ale ty pohyby jsou temer stejne..... nekdy se stane ze jsem treba na 6E uz 20 pipu plus a na forexu jen 16 ale to funguje i naopak pri SL takze dlouhodobe neni problem.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Roman:

Ak si mi na to už odpovedal sorry nevšimol som si. Dávnejšie ma to napadlo že by to tak mohlo ísť no potom som si povedal že keď tam sú inú kvantá obchodov že to asi nepôjde. Ale keď vravíš že to je možné tak to určite skúsim tento týžden pozrieť.

Vravíš že aj keď zoberiem SL zo 6E a nastavím ho do rovnakej tickovej vzdialenosti ako by som ho dal na fut. tak by to malo fungovať? Ešte otázka ohlaodm hodín môžem napr obchodovať aj inak ako US seancia nemá potom 6E malé volume a je málo čitatelné? Ja sa už dlho venujem NQ na ktorý som zvyknutý ale je pravda že radšej budem zo začiatku riskovať 3-4 doláre ako 40-50 na NQ. (tu)

Vďaka za odpoveď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jo jde to uplne v pohode, SL muzes nastavit stejne dlouhodobe to nevadi.... rano je volume asi 2x-3x mensi nez pri us seanci, ale i tak hodne dobre , takze s volume neni problem... ja obchoduji od 7:00 a tam je sice o hodne mensi volume ale stejne spis jde o procento z volume nez absolutni cislo... chci rict ze se da volume obchodovat stejne v 7:00 jako 15:00 podle stejnych pravidel.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Roman:

Dikes za info vyzerá to na fakt dobrú vec vzhladom na to že to budem brať ako menej platenú školu :) Musím urobiť dáke testy a zistiť ako začať obchodovať kedže to chovanie a velkosti ordrov bude pravdeodobne iné ako na NQ.

Akurát som natahal jedného FX brokera cez týžden porobím dáky paper. Ešte ak sa smiem spýtať hovorí ti niečo FXCM? majú micro loty takže veľa neriskujem. samozrejme dá sa aj navyšovať.

Porovnal som tie pohyby a aj ceny bol som fakt prekvapený ako to koleruje ceny sú jemne rozdielne ale fakt len minimálne. (tu) Takže som konečne vyriešil ten rebus ako sa lacno školiť v orderflow tradingu na FX.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tento článek koresponduje s mým obchodním stylem. Velmi se mi osvědčilo" trojfázové" obchodování. Je to vlastně takový způsob diverzifikace. Ve zkratce se jedná o to, že obchoduji ráno po deváté, pak po otevření trhů usa a večer po osmé našeho času. Trhy mívají jiný charakter. Samozřejmě nemusím vždy obchodovat všechny časy. Podle mých zkušeností, pokud se ráno nedaří pak po půl čtvrté to jde skvěle a účet tak lze navýšit. Naopak pokud ráno profituji pak nemusím odpoledne vůbec obchodovat . Lze to různě kombinovat podle potřeby.
Pokud někdo dělá např. 6 obchodů za den, pak si může tyto vstupy rozložit na dva ráno, dva odpoledne a dva večer. Je to lepší než vše vystřílet ráno, když se třeba moc nevede, apod.
Možná tento můj způsob pomůže i jiným traderům k profitům.
M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

iigis, ta kombinace je na uceni uplne genialni... jenze hodne lidi ma omezeni typu pokud neriskuju 100 usd neni to pro me byznys atd - jejich vec.... mne byl doporucen broker Oanda - dulezite ze je broker, ne market maker... dnes tam mam stovky obchodu a nemuzu si stezovat na jedinou vec..... spredy jedny z nejnizsich na trhu (eur/usd 1.1-1.4)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...