Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

Ty EA jedou na Euru proto, že ten championát trvá tuším 3 měsíce a z tak dlouhodobého hlediska je euro lepší než libra, většina ea má na euru v backtestech mnohem lepší sterling ratio než na libře.

K sidovému Zenithu - pokud to dokážeš zopakovat několikrát po sobě tak jsi fakt machr TA!!!
No jinak já měl včera u fxdd denní high na 1.9178 a Dolly co jsem tady přiložil mi dala reverse na 1.9180, to jsem psal v komentářích k vývoji, když jsem se bavil z hermanem, kde vydí resistenci. Co jsem koukal, tak k reversu vždycky dojde do 5-ti pip pod uvedenou hodnotou na DOLLY indikátoru. Dolly je breakout, který si zpočítá denní pivot a zněj výchází. Průlom na buy nastává na libře 20pip nad pivotem. Reverse se počítá z fibonaciho číselné řady aplikované na pivot, první na 88, druhý na 144. Pak je tam ještě koef., průměrné denní pásmo za 5, 10, tuším i 20 dní a pak jejich průměr. Sell limit je dobré zadat o těch 5pip níže. Včera jsem ho nezadal, byl jsem short už před touto hodnotou kdy mě vyprovokovala oscilace okolo 1.9160 což byla z tohoto pohledu chyba a nedodržení strategie! No po bitvě každý generál.... Sidův Zenith to zní fakt dobře :) Hermane co si myslíš o rozložení aktiv do WCCI1H a Breakout jako dolly? :)
Tohle bude mít zbacktestované rychlej než WCCI, tak výsledky v neděli snad budou, doufám, pak Ti je pošlu na maila. Přeju pěkný víkend.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

rhombic 1
1/
Rozlozenie aktiv na viac systemov vidim ja osobne pozitivne. Ucinne znizuje drawdown ,co je pre mna kriterium cislo jedna.U traderov zameranych viac na ziskovost systemu to moze byt naopak.

2/
Ak sem da SID este zopar podobnych obchodov,tak mozno pridem na to,ako vstupuje podla svojho Zenith indikatora.Zatial som toho nazoru,ze ziadny indikator nema,jednoducho ma velke skusenosti a vie skvele citat trh

3/
Ked si das rano pred zapnutim notebooku studenu sprchu,budu tvoje prispevky menej chaoticke :-)

herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Marek24 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Herman:
> Mas pravdu tam asi bola pouzita nejaka ta
> magia,ale EUR/USD a USD/CHF sedia na chlp presne.


...preco magia??.., lahky limit entrik,...casty to SID-ov ..., ale i moj... sposob ako si zabezpecit max. mozny "entry edge"... ;) a na to staci ktorykolvek vhodne nastaveny oscilator, pripadne nastepeny s fibo a la vegas daily... :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sid


Side zdravim te a prosim o radu ci odkaz. Na starnkach financnika v oblastni Technicke analyzy peises o metode WCCI a pises:
Jako každý indikátor není CCI ani WCCI samospasitelný. Předností CCI je ale fakt, že velmi dobře „spolupracuje“ s ostatními indikátory, především a hlavně s MA

Muzes mi prosim napsat ktere MA (zda Simple, exponencial...) a v jake periode mas na mysli a jak se v soucinnosti s WCCI pouziva na 5 min grafu? Pripadne zda je lespi vyuzit nejaky jiný indikator a jak.

Diky moc a preji hezkou nedeli.

P.S. Mam nainstalovan v MT DoubleCCI Woodies.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fénix už si přesně nepamatuji na obsah článku, je to už nějaký pátek..MA všeobecně spolupracuje dobře s většinou indikací... Pokud implantuješ indikaci CCI do podmínek MA dostaneš celkem slušný indikátor na bázi MA crossu. Viz obrázek...zelená křivka CCIEMA 10, fialová CCIEMA 30 a žlutá je samotný CCI v perodě 14... ale nastavit se to dá různě, variant je více...Osobně v MA preferuji EMA....K doplňující otázce - záleží jaký bude cross, zda 6,14 (Buy) nebo 14,6 (Sell). SID

2761

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mam takovej jeden dotaz jsem porad zacatecnik nebo si tak porad pripadam,nevim jak vam ale porad mi pripadaji veci jako RSI,CCI,Williemsn atd jen jako indikatory ktery indikujou ale nejde mi podle takovejch veci obchodovat, jediny co se mi tak trosku osvetsilo jsou klouzavy prumery ,trendovy cary,suporty,rezistance atd..cely progranovani obchodnich systemu mi pripada zbytecne slozity, je tady nekdo kdo obchoduje ciste jen podle technicnejch indikatoru a kdyz tak na jakejch grafech,me se nejvic osvetcili hodinovy svicky na obdobi tak 10 dni abych videl sapotky,rezistance atd ale popravde me to moc nepresvedcilo, treba kdyz zkousim dow jones, tak si spojim trendovy cary, rezistance nebo neco podobnyho a obchoduju ve smeru trendu a v pohode, ale forex je pro me fakt orisek, mohl by mi nekdo poradit,ale neco co dava smysl a ne systemy zalozeny jen na indikatorech,podle me jsou to blbosti,indikatory jen indikujou nebo ne?...diky za jakoukoli odpoved nebo pripominku..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...