Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to je poradna rec :o) skoda ze sem si neudelal a neotestil nakej poradnej system a vletel primo po ozkouseni platformy na live a tam za 4dny projel 270babek .o)) co jsem vydelal byl jenom tezkej skalp - asi dam pauzicku a rozjedu demo s necim podobnym - jenom otazecka nema nekdo nakej indikator, ktery by nakresil denni linky dosazeneho high a low (z urcene periody treba 5-9 neco jak u Hanse) ?? neco sem kdysi sem tam programoval. Myslel jsem, ze to sfouknu prekopat z indikatoru na pivoty, ale asi ne .o))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To timnik:
Z těch pár babek si hlavu nedělej, život a fx jede dál. Jem co se týče pauzy na demo, vřele doporučuji se na to vykašlat a jet i zkoušky na live s miniloty. Dělal jsem to tak já, párkrát jsem se sice spálil pár minilotů sel eur/usd za 1.25 s sebou táhnu ještě dnes (zrovna ten den zkoušená strategie antistoploss nevyšla), ale jsou jiné možné obchody. Hedging jsem si ale na live zkusit netrouf, ale pžed chvilkou se mi zavřely ostatní páry (eur/usd, usd/jpy a eur/jpy) všechny s nemalým ziskem na demu tak zítra jdu za stejných podmínek s miniloty na live a uvidíme. Účet je relativně velký (ne jako r65 :)) tak by to měl dát i když na eur/usd jsem z pozic vypadl s konečným sell 32 loty.. uff
R.
P.S. Jinak skalpu se neboj, ale jeď alespoň 50 na 50 s brokerem :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

poslednimu PSku moc nerozumim - davam jim spread vzdycky :o)) ....jasan....ja tam zatim poslal jenom 6kilek..takze si dokazes predstavit co mi zustalo - ale moje chyby..neco nevyslo tak hned sup dalsi pozice a rovnou 0.3 lotu at to stoji za to (proste jak ***) ...atd - s timto zustatkem asi tenhle hedge nemuzu jet..takze musim prisypat na nakych tech 1k at muzu zacit s 0.1lotem...kazdopadne kdz si to tyden vyzkousim na demicku asi se nic nestane - spis mam jeste obavy z toho casu - chodim do prace a sem tam se stane ze i hodku nejsem u kompu atd, pak taky jedu domu a co vcil - kdz zrovna bude cas uzavrit .o))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na žádost Radiuse ukazuju výpis. Jelikož je demo registrované na jméno blízké osoby a nevím jak to zobrazení jména ve statementu zrušit, zkopíroval jsem výpis do excelu. Na demu (MIG 1:100) bylo před samotnou strategii zobchodováno několik obchodů s miniloty jedním ea. Počáteční deposit 5000USD. Strategii jsem začal obchodovat ve čtvrtek 23.11., ale pro jiné povinnosti jsem na to nekoukal nonstop jak mám ve zvyku. Chci vás všechny varovat: s touto strategií můžete přijít o peníze!! Je nutné si předem stanovit kolik maximálně jste ochotni ztratit a např. pokud po čtvrtém nebo pátem vstupu nedojde k profitu, vše ve ztrátě bez meškání zavřít! Musíte přijmout ztrátu jako normální součast, která sice chodí minimálně, ale je dobré je zavčasu utnout, - neboli najít rovnováhu mezi vysokou frekvencí nízkých ztrát a sporadickou 50% ztrátou. To vám dovolí obchodovat 0,3L na 1000USD. Čím lépe vyberete vstup tím lépe.

2860

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To rhombic1:
díky za výpis. Sice mě osobně moc informací nepřinesl, já myslel spíše konkrétní osobní citové dojmy, tak ostatním snad ano. Jinak proč si myslíš že je po čtvrtém až pátem vstupu nutné zavírat ve ztrátě? Naopak, čím více trhu do strany tím větší zisk.. Jestli to pramení z velikosti marginu tak chápu, jestli je to jinak tak špatně navyšuješ počty lotů. Fibonacci se mi pro tuto strategii nezná, ale stojím si za tím, že ztratit nelze.
Baaj R.
Mmch. dnes ne demu na eurusd mi to zavíralo na sedmý prodej na 64 lots... zisk neskutečný, čím dřív by byl výstup tím menší ale zase tím dřív klid a čas pro další obchody. Já mám live účet u cms v řádech 10k takže jak jsem psal zítra to zkusím a budu testovat online, po propočtech ale nevidím problém, pokud mi cms nenapíše nějakou stížnost, to člověk nikdy neví...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radius,
tvým stylem navyšování se ti podle mě zvyšuje ziskovost/rizikovost rychlej, než pravděpodobnost, že dojde k TP a to podle mě dělá systém dlouhodobě více nestabilní. Při fibbonacim máš při 5. vstupu jen pětinásobek marginu, při zdvojnásobení už jedenáctinásobek :-)) Chci upozornit na jednu důležitou věc, při zadávání SL a TP u objednávek musíte u buy pozic zadat o spread větší hodnoty než u sell. Jinak se vám může zavřít jen jedna strana pozic. Je dobré pro vypjaté chvíle mít připravené něco jako equity stoploss, kdy prostě víc riskovat nebudete. Řekněme třeba ztratit max 50-70% z účtu. Ať se daří!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...