Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

No jasny musi byt velkej ucet, to je podminka c. 1 ale kdyby to slo aplikovat na live ucet tak by nebyl problem hodit tam vetsi sumu penez pro pripad ze by se to delsi dobu neotocilo. Co jsem to zkousel na demu tak me stacilo zatim vzdy 500 USD. Zacinal sem v minilotech - prvni 0.1 lotu, pak 0.2, 0.6, 1.8, 5.4 ... Pokud se podivate na graf treba EUR/USD, tak se to kazdou chvili otoci.
Rikate ze to neni scalping, tak by me ale docela zajmalo co by na to rikala brookerska spol. ?? (na tento zpusob "obchodovani")

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ve všem co vypadá příliš dobře je obvykle nějakej háček. já sem s martingale pohořel v herně a to sem měl ten automat backtestlej. hod potom, co mi došly prachy by se to otočilo a já byl v zisku. pravděpodobnost, že se to stane, tedy, že se mnou takhle vy*** byla čistě matematicky 1:512 .... náhody se stávaj. to že se něco obvykle nestává neznamená, že se to stát nemůže.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sopta:
Jasny, chapu, na live uctu radsi takhle nepojedu, jinak nemyslim ze bych dokazal ocurat forex, nejsem velkej optimista ale realista, takze vim ze nic neni ruzovy. Jenom me tenhle zpusob napadl. No nic, budu koumat dal, zatim se zabyvam forexem asi pul rok (predtim jsem zkousel komodity, ke kterym se mozna vratim), tak o tom vim vcelku prd. (oproti tomu co bych mel znat)
Jinak diky vsem za reakce...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jojo musim se pridat je to cesta do pekel - vyzkouseno na rulete - maximalni serie za tri roky predtim nez sem zacal hrat 9 (licha-suda,cervena-cerna,nizka-vysoka) a ja jsem trefil 16ku :o)) u 13 jsem musel skoncit, uz sem nemel na zdvojnasobeni -zahucelo v tom 60litriku :o( ale ta Rhombicova se mi libi - jenom dotaz. Startovni pasmo uvazujes jenom pivot? nebo si delas nake dejmetomu ranni pasmo na start a od toho vyrazis (treba kdz mel cable den predtim velky pohyb, tak ranni startik je treba nekde kolem R1 a k pivotu se to dejme tomu za cely den nepriblizi). A dalsi vec, ciste hypoteticky furt se to bude pohybovat uvnitr pasma +60 -40 a bude celej den fuc :o) dost narocne asi na vydrz, ne? Vim ze staci nake alerty, ale stejne by me to zajimalo. Hihi, sem taky FX newbie, takze tak ......

Jo a pisnu ti o ty matrose k Moutekimu, at se neco priucim, dneska jsem to cele zvoral a zase prodelal .o) chce to zacit nejak systematicky. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

timmik
a jak jsi hrál? já to dělal tak, že sem počkal až padne 3X za sebou stejná a pak vsadil na opačnou. V podstatě návrat k meanu, protože počet těch i těch musí být 50:50 a čím větší odchylka, tím větší pravděpodobnost, že se to už začne srovnávat. šestnáct stejných za sebou? to voe, já jen 9, ale i tak to stačilo. ale musím být na sebe hrdý, jednak sem hrál s malejma penězma, takže mi tam zahučelo asi 2 tisíce a jednak sem dodržel obchodní plán:)))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to eurofos: no tak jak ty.....taky jsem sazel ze se otoci trend...tehdy (asi 5let zpet) jsem to zkousel v jedne sazkovce, kde se tocilo kazdy den verejne ruleta - vyjel jsem si vysledky a projel serie cerna-cervena, vysoka-nizka, licha-suda (ikdz jestli si to dobre pamatuju tak se na barvicky nejelo :o)) )no a za posledni tri roky nebyla serie jedne pozice vetsi nez devetkrat, no a jak na sfinu, kdz sem zacal tak jsem chytl serii 16ti po sobe.....samo ze je to system, kde vyhravas (pokud vyhrajes) vzdycky tu prvni castku co vsadis a tu ja uz vsadil dost velkou asi (500-1000) cili si dokazes spocitat na kolik otoceni jsem jenom mel (na konci uz sem sel do kontokorentu u vsech dostupnych bank :o)) )a stejne nic....idkz jeste stesti, ze jsem si nepujcoval dale, protoze ta serie jela jeste 2x po tom co jsem skoncil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, co chci napsat se týká zmíněné rhombicovy metody. Je to v poststatě velmi jednoduchá záležitost. Každý kdo se věnuje nebo alespoň slyšel o martinagle ví o co jde, ať jde o ruletu jak píšete, znám kamaráda který takto vydělává na remízách v nhl. Dokonce jsem tady viděl i automaty... hmm.. Každopádně je to metoda velmi jistá, připomínky typu míření do pekel neberu, to se dá říct o celém forexu. Teď konkrétně - dnes jsem to na denu ověřil jak se to bude chovat v extrémních situacích, první pár který je již uzavřen je cable. Vycházel jsem z toho že není třeba brát v úvahu pouze pivot, ale dá se říct jakoukoli cenu, prostě prodám nebo koupím, alespoň částečně ale s vidinou spekulace. Použil jsem tedy nějaké indikátory a vstoupil. Trh se mlel sem a tam, celkem se aktivovalo 5 objednávek s předem stanovenými PT a SL. Nepoužil jsem fibonaciho řadu na navyšování lotů, ale klasické dvojnásobení. Výsledek - sice práce ovlivněná dnešní nerozhodností trhů, ale konečný zisk je 163 pips což je myslím si pěkné. Další páry vypadají před uzavřením, tj. bez jakéhokoli rizika pod statistickou jistotou že trh jednou vyjde z pásma +-100 pis ryclý a jistý zisk. Vše přikládám - situaci na grafu v průběhu tradingu a výslednou sumarizaci pohybů. Tak si myslím že větší účet musí sýt, na marginech to žralo docela dost, ale testovat se má a výsledky si pro sebe nechta nechci... Žádní falešní sobi :) Aˇˇt Vám vše hraje... R.

2856

2857

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to radius : to je jasne, ale je system ktery jsem popisoval (martinagle) a tam ta pravdepodobnost, ze se trend neotoci je asi vetsi nez ze zustane v nakem pasmu (aspon si myslim). Jak si psal da se brat v uvahu jakakoliv cena (ale zase pri vychazeni z 20pipu od pivotu mas asi zase vesti pravdepodobnost, ze ti to vyjde naprvni otoceni) - taky si myslim. Spis uvazuju o tom, ze by se vstupovalo do trhu na prurazu nejakeho ranniho pasma - alá Hans123 - to by uz mohlo byt velice zajimave (protoze treba dnesni cable bych podle pivotu jeste uzavreny nemel :o( ).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To timnik:
No ale přesně tak jsem to myslel. Pravděpodobnost že se trh neotočí je přece úplně jedno. Prostě nastoupíš proti - s pravidly..A o vstupech, právě proto jsem to testoval a testuju, samotného mě to zajímá - a myslím si že při průrazech větší jistotu nenajdeš. Pořád tam bude to co kdyby. Já si myslím - spolehlivě určit trend, naskočit, pokud odhad nevyjde tak ředit a všichni jsou spokojení..
Baaj R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...