Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

Czechdaytrader dovolím si nesouhlasit. Pro názornost přikládám obrázek 5M grafu GBP/USD dnešního. Místa pro vstup černé tečky, místa pro výstup( PT) červené tečky. Fialová modrá čára jsou jasné, je tam ještě přidán červenými čárami noční range (0-8 hodin našeho času). Kromě prvního vstupu (přez 1M graf) jsou to všechno odrazy od pivotů+oscilátor. Dalo by se klidně vstupovat i přez 1M graf a bylo by to ještě výhodnější, kvůli rychlejší reakci oscilátoru při odrazu od pivotu..

11654

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Peprnik

Tak to ma byt. Nejsme tady proto ,abychom souhlasili kazdy s kazdym. Strategie jsou individualni zalezitost. Ja mam rad jednoduchost, nekdo ma rad "zmatek" v grafu a vyuziva indikatoru jinak. To je Tvuj nazor. Budu rad,kdyz se Ti bude darit . Tady mame moznost o tom polemizovat.
Tvuj graf mi pripomina kolotoc na pouti. Pokud vis co delas, jedine dobre . Ja jsem jednoduchej technik, bez zbytecneho zatezovani grafu . Mam jasne vstupy a vystupy. Tvuj system vystupu nemusi vyhovovat mnohym z nas a naopak muze. V tom je krasa obchodovani. Kazdy ma svuj funkcni model . Souhlasit ci nesouhlasit je velice relativni pojem. Vsechno funguje,pokud je to spravne pojato ;)

Preju mnoho kvalitnich obchodu

Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

alter
ano, mimo pivoty je to VĚTŠINOU obchodování šumu, ne však vždy. Z toho co jsem zakreslil jako možné jsem já osobně bral druhý a poslední obchod.

Czechdaytrader
vím, že je to trochu moc barevný, ale všechno co tam je má smysl. Oscilátor mě upozorní na vstup a já ho vyhodnotím, podle toho, kde ten vstup je a jak se v tu chvílí tváří zbytek indikátorů. Je fakt, že třeba ten oranžový MA by tam být nemusel, já ho tam mám pro lepší přehled o pohybu ceny (líp vidím vlnky než kdybych koukal jen na svíce). BBands tam mají taky smysl (kvůli vstupům na nižším TF do trendu na vyšším TF=to by byl tady třeba vstup č 2 do trendu na 30M grafu). No a ty 3 zbylé MA, ty mi říkají směr. A vyznačit si noční range je myslím důležité.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

alter:
Zdravím, taky jsem příklad sumobchodníka a od poloviny minulého týdne jsem z toho šumu pouze na TF1 vytáhl osobák v podobě 54 ziskových obchodů v řadě se ziskem přes 800 pips. Nižší TF pokud se dobře odfiltrují, jsou zajímavé pro lepší ceny vstupu, pravda že těch impulsů pro vstup tam bývá mnohem více, ale šum bych to nenazval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

alter

si úplne mimo s tým tvojim názorom o "šumoobchodníkoch". Môj kolega obchoduje na Forexe výlučne na 5 min TF a dosahuje priemerný zisk 1000 pips za týždeň !!. A posledný rok bol iba 1 (slovom "jeden") týždeň v mínuse...
Tak tu prosím ťa nešír na rôznych vláknach tvoj subjektívny názor o obchodovaní na krátkych TF len kôli tomu, že tebe to nejde, alebo že nikoho nepoznáš...

Veľa úspechov..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pepe......1000 pip tydne je spis sireni poplasne zpravy od Tebe.
To ,ze je to mozne ,to vime vsichni. Ale ve forexu 1000 tydne a jediny negativni tyden v roce....to je hodne podobne reklame na nejakeho uboheho ceskeho Brokera .
Myslim,ze my vsichni bychom to tady radi videli. 200 cistych pip denne je pri momentalni volatilite marketu prinejmensim genialni . Pokud se Tvuj kolega neboji ( a nema prece ceho) mohl by nam vysvetlit princip obchodovani na 5m TF s 1000 pips tydne profitem. Ja osobne bych si vzal z takove strategie 100% ponauceni hahahah



:D Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tvrdenie 1000pips za tyzdne samo o sebe vela neznamena , na USDSEK spravim aj 5000. Ale kazdopadne netvrdim ze to niekomu nemoze ist , tvojho kamosa nepoznam takze neviem potvrdit tvoje slova, plati vsak ze je to ovela tazsie ako na vyzsich TF. Ak to dokaze na 5min tak je proste borec, roziel v narocnosti a nasledne aj v uspesnosti traderov na vyzsich a nizsich TF je vsak ukrutny.
alter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Czechdaytrader

do pepeho by som sa neobuval :) (vtipek)je to stary profik a klobuk dole pred takymi tradermi.

BTW: pokial ide o obchodovanie nizsich TF , mal som tu moznost sledovat dennodenne vstupy a vystupy "sumobchodnikov", a vobec sa necudujem ze pod sprskou nezmyslov o sume sa im ani nechce reagovat na podobne hluposti

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...