Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

TO SMARAGD

Tak bohuzel jsem se snazil zakodovat email do textu a asi to neproslo. Nemohu pravdepodobne ani okopirovat indikator v MQL . Pokud vis o nejake jine moznosti komunikace, rad Ti indikator poslu a vysvetlim jak ho presne interpretovat v realu. pokusim se jeste copy indikator v MQL, ale pochybuju,ze to projde.

Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Czechdaytrader:

skutečně nechápu o co vám jde..indikátor můžete vložit přímo k příspěvku, případně uložit do nějaké úschovny a dát sem link, či dát link někam na web, kde je možno jej stáhnout..vysvětlit pak vše můžete přímo tady...toto neustále stěžování si na pravidla týkající se výměny kontaktů skutečně nechápu...

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Michal

Ja si absolutne nestezuju !?!!?!?! Respektoval jsem pravidla, asi jsem je spatne pochopil. Jsem rad, ze to sem muzu vpalit. Ridim se jasne tim co je zde : Neuvádějte do příspěvků své e-maily, webové stránky ani jiné kontakty - tyto příspěvky nejsou schvalovány !!!!!

tak ted si nejsem jistej, kdo si stezuje !!!!! Kdybych mel cas se vrtat ve Forech, nikdy bych se nikam nedostal ;)

Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Smaragd Tady je screen grafu s pivot indikatorem ,kde PP balancni linie (modra) , uroven ke ktere se cena v grafu vraci (za poslednich zhruba 30 dni). Indikator ma 6 resistancnich a 6 suportnich urovni vypocitanych z nejvyssich ,nejnizsich a uzavrenych cen predchozich dni. Tenhle indikator dennich PP muze urcovat 1. Predpoved cennovych vykyvu 2. Ukazat, kde se cena muze s nejvetsi pravdepodobnosti zastavit 3. Ukazat mozny break point , kde cena pravidelne meni trend

11357

Link to comment
Sdílet pomocí služby

K Pivot indikatoru jsem aplikoval jednoduchou strategii pomoci MACD (12,26,9) Trading probiha na 15min(30,1H) grafu . Podle manualniho backtestu spravny signal prichazi zhruba 1 denne !!! Uvedomte si,ze ke strategii je potreba implementovat kvalitni Money Management !!! Tohle je pouze ukazka moznosti vytvoreni strategie na zakladech PP . V zadnem pripade to neni doporuceni obchodniho systemu !!! FOREX je pouze doplnek k dalsim marketum. Je mnohem lepsi ucet diversifikovat ,nez se venovat pouze napr FOREXU SIGNAL LONG : Cena v grafu musi prekrocit Fialovou line (pohyblivy PP) Nahoru a MACD modra line musi byt nad cervenou a prekracovat "0" line smerem nahoru SIGNAL SHORT : Cena v grafu musi prekrocit Fialovou line (pohyblivy PP) dolu a MACD modra line musi byt pod cervenou a prekracovat "0" line smerem dolu Stopploss a Profit target je individualni a zavisi na osobnim MM . Me osobne pomahaji k urceni SL a TP pivot points Jeste bych k tomu pridal, ze pokud se Signal LONG ukaze nad hranici R5(resistance) a Signal SHORT pod hranici S5(support) ,tak se logicky obchodovat nedoporucuje, dokud se trend neujasni Pokud mate nekdo napad jak strategii vylepsit a zpresnit ..sem s nim ;)

11359

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Smaragd

Forex.com je jeden z nejvetsich a nejstarsich co znam. Ale taky je na nej asi nejvic stiznosti(spolecne s fxcm.com).
Ja obchodoju pres Dukascopy.com (ECN,Java platforma) a Ikon-royal.com(MT4) asi 3 roky jeste z dob kdy nebyly spojeni s IKON GM. Obe spolecnosti jsou jedni z nejlepsich v businessu . Pred lety jsem mel ucet u HOTSPOT FX jeden z prvnich ECN brokeru vubec .Nemuzu si stezovat. Ale Forex je jen cast mojich aktivit . Urcite bych nevkladal veskery kapital do Forexu . Prece jen je to stale jeste skoro neregulovanej market . Je to prevazne boj klienta proti vlastnimu brokerovi, pokud neni broker ECN.

Hodne stesti pri vybirani kvalitniho Brokera

Ray (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji vám pánové za komentáře k volatilitě...co je,ale zajímavé po vyčerpaném dnešním trhu se utvořilo myslím toto congestion(pokud to říkám správně)a nejhorší možný typ!A to zrovna tento ze kterého jsem naprosto vždy "nadšen a rád odevzdám svých 100 pips(z dnešního schodového uptrendu eura) denního zisku+něco navíc..nicméně je jasné,že po svém PT je nejlepší vypnout PC přesto mně vždycky láká znova a znova zkoušet tuto fázi trhu kdy tvoří HIGH HIGH a LOW LOW.. musím říct,že jsem tuto fázi nikde na tomto foru nenašel popsanou ani žádná doporučení a myslím,že je to škoda..Chtěl bych tuto otázku otevřít?Má snad někdo nějakou techniku jak touto oblastí proplout?...nikdy se mě to nepodařilo ani jednou!.. bude někdo ochoten a existuje vůbec technika na 5.min grafu?Jde mě hlavně o 5.min tak to jsem tedy opravdu zvědav :)

11398

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...